2733
2734

یعنی چی ؟ به چه مشکلی ؟

هشت سین 🌺 یک نفر نیست تو را قسمت من گرداند ؟ کار خیر است اگر این شهر مسلمان دارد 🌺 کی بشه که بگم شد 💜 یعنی میشه که بشه ؟ 💜 استرس گرفتم از نشدن دوصد استرس گرفتم از شدن 💜 ششمین سال انتظار 💜 من منتظر تو، تو منتظر چی ؟ بیا دیگه خب 💜 در آستانه چهل سالگی، باز هم انتظار بهتر از اتمام 💜 فلانی جانم، من بدون تو میتونم زندگی کنم، بخندم، شاد باشم، انرژی ببخشم، اما اگر تو باشی، همه اینها رو راحت تر انجام میدم ، همین 💜 ما حسرت دلتنگی و تنهایی عشقیم، یعقوب پسر دید زلیخا که جوان شد 💜 💜 آیا هنوز آمدنت را بها کم است💜 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مشکلت نگو

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
مگه تک فرزندی

نه یه خواهروبرادربزرگم ازدواج کردن ازمن خوششون نمیاد مامانم به خاطر مشکلات داداشم چن بار آنژیو شد باخودم فکر میکنم میبینم اگه من ازدواج کنم به مشکل بخورم هیچکس نیس کمکم کنه میترسم

اگه انتخابم اشتباه باشه مثلا اذیتم کنه دعوا و.....

چرا اینطوری فکر میکنی ؟ قبلا تجربه ای داشتی ؟

آدم عقلش همیشه همراشه، هر جا به مشکل خوردی به عقلت رجوع میکنی و حلش میکنی، همین

هشت سین 🌺 یک نفر نیست تو را قسمت من گرداند ؟ کار خیر است اگر این شهر مسلمان دارد 🌺 کی بشه که بگم شد 💜 یعنی میشه که بشه ؟ 💜 استرس گرفتم از نشدن دوصد استرس گرفتم از شدن 💜 ششمین سال انتظار 💜 من منتظر تو، تو منتظر چی ؟ بیا دیگه خب 💜 در آستانه چهل سالگی، باز هم انتظار بهتر از اتمام 💜 فلانی جانم، من بدون تو میتونم زندگی کنم، بخندم، شاد باشم، انرژی ببخشم، اما اگر تو باشی، همه اینها رو راحت تر انجام میدم ، همین 💜 ما حسرت دلتنگی و تنهایی عشقیم، یعقوب پسر دید زلیخا که جوان شد 💜 💜 آیا هنوز آمدنت را بها کم است💜 
چرا اینطوری فکر میکنی ؟ قبلا تجربه ای داشتی ؟ آدم عقلش همیشه همراشه، هر جا به مشکل خوردی به عقلت رج ...

اره یه نامزدی اجباری بهم خورده داشتم خیلی سخت بهم گذشت خانوادم حتی تحمل گریه هامو نداشتن خواهر برادرم بیشتر منو خراب کردن جلو پدرم خیلی آسیب دیدم حالا میترسم ازدواج کنم 

اره یه نامزدی اجباری بهم خورده داشتم خیلی سخت بهم گذشت خانوادم حتی تحمل گریه هامو نداشتن خواهر برادر ...

خب به خاطر تجربت یکم حساس شدی

نگران نباش، تو خوب باش مهربون باش دلبر باش خانوم باش دلش نمیاد بگه بالا چشمت ابروئه