2737
2739

ما ی مدت طول کشید بچه دار بشیم،ب کسی نگفتیم نمیشه گفتیم ک نمی‌خوایم ولی خب حدس زده بودن دیگه ،تو مراسم های محرم و صفر جرئت نمی‌کردم موقع روضه ی حضرت علی اصغر گریه کنم چون یبار ک گریه میکردم دخترعموی شوهرم گفت آخی چون نازایی گریه می کنی ؟😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نامزد سابقم ک میگف با دوست صمیمیت حرف نزن

چون اون عکس پسرایی که دوس داررو میفرسته ممکنه تو تحریک شی:/

با تومور مغزی  دارم زندگی میکنم و با قرص های کم یاب تو سرم نگهش داشتم و قطعا حوصله دعوا با شما دوست عزیز رو ندارم😘
2742

با خوندن خاطره شما یه چی یادم اومد

رفته بودیم روستای پدریم مراسم روضه دهه محرم بود 

دختر داییم گفت اگه گریه کنی مردم میگن ببین چه مشکلی داره اینطور مستاصل شده

و اگه گریه نکنی میگن چه سنگدله روضه به این سوزناکی یه قطره اشک نمیریزه

خلاصه تو اون شرایط نمی دونستیم چی کار کنیم😂

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2738
😅😅😅😅😅 دقیقا شنیدم پشت سر گفتن چون نازاس سنگدل شده گریه نمیکنه😅

چقد یه نفر باید بیکار باشه‌که گریه کردن یا نکردن یه نفر دیگه رو تحلیل کنی😐

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا