2737
2739
عنوان

بنظرتون امکان بارداری وجود داره؟

78 بازدید | 3 پست

سلام دوستان من الان ۷ روز از موعدم گذشته و هیچ خبری از پری نیست قبلا نامنظم بود ولی از اسفند تا فروردین منظم شد حالا ایندفعه گذشت آخرین پریودم ۸ فروردین بود حدودا از همین یک هفته پیش سینه درد شدید پیدا کردم مخصوصا سینه چپم کلا اینقدرر حساس شده بود که نگو و انگاری باد کرده بود هی دردش کمتر میشد هی دوباره میومد نوک سینم هم و سینه راستم هم درد داشت ی وقتایی هم حساس میشد زیر دلم هم تیر میکشید مخصوصا قسمت چپ و ول میکرد معده درد گرفتم میگیره ول میکنه حالا از صب که پا شدم به شدت بی حال و خوابالو هستم 

ی خواب هایی هم دیدم پایین میگم کهومیگن تعبیر بچه داره

ممنون میشم جوابم رو بدید آف میشم بعدا میام جواب همتون رو میدم دوستان برم نونوایی بیام😄

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  

دوستان

این خواب برای دو هفته پیش اینجوریاست خواب دیدم حلقه ازدواجم رو توی طلا فروشی میخوام بفروشم خیلیییی ناراحت هستم در همین حین یک حلقه هم در دست راستمه بعدش اونو به طلا فروش میدم و حلقه ازدواجم رو پس میگیرم وقتی میام خونه درجا شوهر عمم که خیلی هم مهربونه ی حلقه دقیقا شبیه همون رو ولی خیلی زیباترش رو برام خرید و آورد بهم داد اولش اندازم نبود بعدش ی چسب کنارش بود اونو چیدم و انگشتر اندازم شد و دقیقا روی همون دستم و روی همون انگشتم پوشیدمش و روی انگشتر ی پروانه بود با الماس های ریز و قشنگ خیلی خیلی خیلی خوشحال بودم طلا بود و از خوشحالی داشتم گریه میکردم چون هم حلقه ازدواجم رو داشتم هم حلقه خیلی خوشگل دیگه توی دست راستم تعبیرش چیه؟

دوباره چند شب پیش هم این خواب رو دیدم از قبلش بگم خیلی خیلی خیلی خیلی معذرت میخوام اگه حالتون بد میشه خواب دیدم میرم روی روشویی و مخاط بینیم همینجوری از دماغم در میاد هرچی میکشم تموم نمیشه غلیظ بود و خیلی زیاد بود تروخدا ببخشید اگر حالتون رو بد کردم دیگه نمیدونستم چجوری بفهمم تعبیرش چیه معذرت میخوام لطفا ببخشید 😔

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731