2733
2734
عنوان

گفتن نمیتونید عقد کنید😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 10546 بازدید | 153 پست
همیشهه قبل این مراحل همه یه ازمایش خون قایمکی میرن کاش رفته بودین...ارجاع ندادنتون به مشاور ژنتیک؟

من قبل اینکه خیلی به هم وابسته شیم رفتیم mcv دکتر گفت باید بالا ۸۰ باشه ۸۹ بوو چند وقت پیش دادم ۸۸ بود امکان داره عوض شه اینا

دکتر گفت برو مشکلی نیست دیگ مقدارش کنتر نمیشه نه.

برای تحویل ماشینمون یه صلوات مهمونم کن یا تو دلت بگو خدا دلش شاد کنه🥺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

کاش از همون اول که خواستید نامزد کنید و بله دادید می رفتید خون آزمایش 

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
اره ، فقط فکر میکردم اگر آزمایش مشکل داشته باشه ، از لحاظ قانونی اجازه ندارم 😂

خخخخ نبابا این ازمایش اینا واسه اینکه بعدا برای بچه دارشدن‌به مشکل نخورن

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
جدی ای؟ یا شوخی میکنی 

نه بابا جدی زدم تازگی ها مورچه زیاد میان خونه مون 

یه دو سه بار رو دستم اینا اومدن من هم خیلی ترسیدم فوبیا مورچه دارم بعد ترسیدم که شبا می‌خوابم نرم تو دهنم یا تو لباس هام به خودم حشره کش زدم نیان سمتم حتی یه شب خواب دیدم مورچه ها منو فراگرفتن

2740

ازمایش خون باید بعد بله دادن  و قبل نامزدی انجام میدادین عزیزم

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

آزمایش اولین کاریه که بعد از جواب مثبت دادن باید انجام می‌دادین رفتین همه کار کردین تازه الان رفتین آزمایش ؟ 😐 نمیتونم هضم کنم خب اصلا نمی‌رفتین آزمایش وقتی انقدر بی اهمیت بودین نسبت به موضوع به این مهمی

الان چی بگه آدم ؟ 

نه میزنم از تو شپش نگیرم

ببسن جدی آخه من خیلی از مورچه میترسم تازگی ها خونه مون خیلی میان چند بار اومدن رو دستم خیلی ترسیدم شب که خوابیدم زدم سمتم نیان یه خواب ترسناک هم دیدم مورچه ها منو فراگرفتن 

ما کموخون بودیم هر دو یه ماه خودمون بستیم به قرص اهن گوشت بعد رفتیم ازومایش دادیم اوکی شد البته خودشون گفتن بریم یه ماه اینا بخورین بعد بیاین 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
نه بابا جدی زدم تازگی ها مورچه زیاد میان خونه مون  یه دو سه بار رو دستم اینا اومدن من هم خیلی ...

😂خدا نکشت

ببین یک اسپری بی بو هست مخصوص مورچه و سوسک 

بزن اطراف تختت ووشه کنارای دیوارا و کمد کلا بزن هرجا عبور دارن و ندارن غیر جاهایی که دستت میخوره میزنی به دهنت

یکم در و پنجره باز بزار همون یکذره بوهم بره تا یک مدت اثر داره 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2706