2737
2739
عنوان

میخام کار کنم

54 بازدید | 8 پست

دوستان من نامزدم نمی‌ذاره برم بیرون کار کنم 

من واقعا نیاز دارم به پول تا بتونم جهیزیمو بخرم 

خانوادم تا ی حد توان خریدشو دارن

نمی‌ذاره هر چقد گفتم بخدا جهیزیم تموم بشه دیگه نمیرم هم ب تو کمک میشم واسه خرجات هم واس مامانم خانواده خودم که بابام درست حسابی خرج نمیده..

ت جاده داشتیم میومدم ت ماشین یعنی دعوامون شد سر این موضوع میگه آره توام برو مث بعضیا بشو یعنی از راه بکشنم منو بخدا من اینجوری نیستم از سر نیاز و مجبوری میرم بعد دیگه کلی دعوانمیدونم چیشد گف اون دهنت نحستو باز کن باز اینا تصادف کنیم :)) 

اقا هیچ حقی نداره شمارو از کار محروم کنه:/

چه لمن صحبت با یه خانم اونم تو دوره نامزدیه اینقدر شاخو و شونه میکشه چه برسه بعدا

جنگ با خودت از اونجا شروع میشه که میبینی مفت دادی به یه بی ظرفیت شان!

دوران نامزدی ب ای شناخته نه لاو ترکوندن

وقتی میبنی طرف از حق طبیعیت هم محرومت میکنه و اینجوری باهات رفتار میکنه و باز هم میخوای باهاش ازدواج کنی یعنی شایسته همچین زندگی هستی پس اعتراضی هم نباید بکنی

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
هر چی گفتم اصلا ت کتش نمیره قبول نمیکنه

اصلا مگه این چیزا نیاز به قانع کردن داره 

ازدواج داری میکنی اسیر نیستی که فردا میاد میگه حق نداری تنها بری تنها بیای نمیدونم هزارتا خطو نشون میکشهبه نظرم الانکه فهمیدی چه مدلیه یه تصمیم درست و حسابی بگیر

جنگ با خودت از اونجا شروع میشه که میبینی مفت دادی به یه بی ظرفیت شان!
2738
آخه باید یکاری کنم چیزایی بگیرم اخه

حالا بعدا میگیری، خیلی چیزا واقعا اضافه س و استفاده نداره ، ضروری هارو بگیر ، بهش بگو اگه نمیزاری برم سرکار، پس خودت پول بده بگیرم ، یا ماهانه پول بده قرعه کشی شرکت کنم ، وسایل م بگیرم...‌