2737
2739

آیفون فیک ندیدم تاحالا ولی فکر کنم دوربینش ضعیفه

سلام 🖖 تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم صرفا نظر شخصیمه پس اگه باهام مخالفی راحت باش من دوستدارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 اگه بهتون درخواست دادم بدونید میخواستم پروفایلتون رو باز کنم دستم خورده(اینو گفتم چون معمولا زیاد اتفاق میوفته😂)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خوبی تو یکی تاپیکات دیدم پزشکی قبول شده بودی درسته؟ ی سوال بپرسم؟

اوکیع 

فقط ی چیزی این همه صفحه رفتی عقب تا اون تایپیکه رو ببینی ؟ یا چجوری اونو نشون میده بازم 😁

2742
اوکیع  فقط ی چیزی این همه صفحه رفتی عقب تا اون تایپیکه رو ببینی ؟ یا چجوری اونو نشون میده بازم ...

نه😂تو گوگل زدم پزشکی نی نی سایت آورد همیشه هرچی می‌خوام اینجوری پیدا میکنم 

من رشتم انسانی دیپلم انسانی دارم یک سالم پشت کنکور بودم الان فهمیدم استعدادی تو انسانی ندارم و فیزیک شیمی زیست خیلی تستاشونو خوب میزنم

و می‌خوام شروع کنم تجربی بخونم 

منی که هیچ از تجربی نمی‌دونم چ کتاب تستایی بخرم؟

مبتکران شیمی خوبه بخرم یا نه چون بار اول می‌خوام بخونم ؟

نه😂تو گوگل زدم پزشکی نی نی سایت آورد همیشه هرچی می‌خوام اینجوری پیدا میکنم  من رشتم انسانی دی ...

ببین اولش بگم خیلی راه سختیه و حتی اگه قبولم بشی بازم اول راهه اولش خیلی خوب تحقیق کن ببین می ارزه اصلا این همه زحمت و تازه شروع کردن وهزینه . ی دلیل درست حسابی برای شروع داشته باش 

زیست خیلی سبز بعد ایکیو 

فیزیک خیلی سبز 

شیمی خیلی سبز ( مبتکران اوکی نبودم باهاش)

ریاضی مهر‌ و ماه و خیلی سبز و اگه سطحت خیلی خوبه ایکیو 

2738