2752
2734

آیفون فیک ندیدم تاحالا ولی فکر کنم دوربینش ضعیفه

تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم نظر شخصیمه؛ اگه باهام مخالفی راحت باش من دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 هیچ عقیده‌ای مقدس نیست و هر آدمی حق داره اون عقیده رو نقد کنه؛ این رو آویزه گوش دیکتاتور درونتون کنید که مخالف رو دیو دو سر نبینید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خوبی تو یکی تاپیکات دیدم پزشکی قبول شده بودی درسته؟ ی سوال بپرسم؟

اوکیع 

فقط ی چیزی این همه صفحه رفتی عقب تا اون تایپیکه رو ببینی ؟ یا چجوری اونو نشون میده بازم 😁

2731
اوکیع  فقط ی چیزی این همه صفحه رفتی عقب تا اون تایپیکه رو ببینی ؟ یا چجوری اونو نشون میده بازم ...

نه😂تو گوگل زدم پزشکی نی نی سایت آورد همیشه هرچی می‌خوام اینجوری پیدا میکنم 

من رشتم انسانی دیپلم انسانی دارم یک سالم پشت کنکور بودم الان فهمیدم استعدادی تو انسانی ندارم و فیزیک شیمی زیست خیلی تستاشونو خوب میزنم

و می‌خوام شروع کنم تجربی بخونم 

منی که هیچ از تجربی نمی‌دونم چ کتاب تستایی بخرم؟

مبتکران شیمی خوبه بخرم یا نه چون بار اول می‌خوام بخونم ؟

نه😂تو گوگل زدم پزشکی نی نی سایت آورد همیشه هرچی می‌خوام اینجوری پیدا میکنم  من رشتم انسانی دی ...

ببین اولش بگم خیلی راه سختیه و حتی اگه قبولم بشی بازم اول راهه اولش خیلی خوب تحقیق کن ببین می ارزه اصلا این همه زحمت و تازه شروع کردن وهزینه . ی دلیل درست حسابی برای شروع داشته باش 

زیست خیلی سبز بعد ایکیو 

فیزیک خیلی سبز 

شیمی خیلی سبز ( مبتکران اوکی نبودم باهاش)

ریاضی مهر‌ و ماه و خیلی سبز و اگه سطحت خیلی خوبه ایکیو