2733
2739
عنوان

شوهر شاااد و سرخوش😁😍

210 بازدید | 20 پست

مامانم رو شاد بودن همسر آینده ام و خواستگارایی که قراره بیان خیلی تاکید داره 😐یعنی مثلا اگه یه پسر با شرایط معقول از من خوشش بیاد ولی درونگرا باشه یا سرخوش نباشه یا کلا آدم شادی نباشه مامانم خیلی بدش میاد  به نظر شما که تجربه دارید این مسئله تو زندگی مشترک چقدر مهمه؟کلا شوهر شاد چطوریاست که مامانم انقدر تاکید دارهه؟

🥀🥀🥀🥀

باعث میشه توهم شاد باشی

زندگیم یهو ورقش برگشت از وقتی موهبت الهی رو درک کردم و آشنا شدم ☀️🪄  من معتادم !!! به ماجراجویی دختری هستم آمیخته به هنر 🌏☄️ 🌱ولی من به تموم‌چیزایی که گفتن نمیرسی رسیدم✨💚میشه بدون توهین اظهار مخالفت  کرد ‌‌.‌‌میشه بدون تحقیر اظهار وجود کرد..میشه بدون تخریب جایگاه پیدا کرد.   میشه بدون حسادت بدست آورد . پس وجودت رو خراب نکن دوست من🥰🫀عاشق خلق هنرهای آلبرت بیرشتات🪴
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

مراقب باش بعضیا خیلی شاد هستن دوقطبیند ما یکی میشناسیم خیلی وقتا خیلی زیاد شاد البته گاهیم ناراحت و دوقطبی ولی تو خواستگاری و آشنایی ممکن تو فقط همش شادبودنش ببینی درصورتی که نفهمی دوقطبی 

تو جلسه خواستگاری نمیشه متوجه شاد بودن شد 

در سفر میشه فهمید 

و اینکه خودتم باید شاد باشی و بیرون گرا تا تفاهم داشته باشید. 

بعدشم تا شاد بودن رو چی بدونی

یکی از فامیلا پسره خیلی شوخ و خوش زبان که همه رو جذب میکنه 

ولی خیلی کاراش و اخلاقش مورد پسند نیست 

با همه ی زن ها راحته، حرف حرفه خودشه تو زندگی و... 

اینکه شوهرت شاد و سرخوش باشه عالیه ولی ممکنه همیشگی نباشه 

من ۱۹ ساله زندگی می کنم ۱۵ سال شوهرم شاد و شیطون و سرخوش بود همه جا نقل مجلس بگو و بخند اصلا اگه‌ما برناممون جور نبود مهمونی نمی گرفتن همه جا اول با ما هماهنگ می کردن که حتما باشیم وگرنه کنسل میشد همه بهم می گفتن تو پیر نمیشی هیچ وقت

اما الان ۴ ساله دچار اختلال دوقطبی و افسردگی اضطرابی  شده عصبیه و رفته تو لاک خودش حوصله جمع و شلوغی هم نداره اصلا😔

به مادرت بگو هیچ چیز غیرممکن نیست

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤
2706