2733
2734

چهرش معمولیه. احتمالا بخاطر اینکه چشاش سبزه میگید خوشگله. شبیه نیکی کریمی هم اصلا نیست

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
دقیقااا افرین با پرسیدن اینکه بنظرتون زشته.. اونجا مشخص میشه از دید چند نفر زیبا.. جذاب و یا زشته.. ...

نه 

چون که یهو اومد درسطح نیکی کریمی قرار داد 

و تو ذهن با اون مقایسه شد 

زشت جلوه کرد 

اگر چیزی نمیگفت شاید زیبا تر به چشم میومد 

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی خیلی زیباست

شباهت نداشتنش به نیکی دلیل بر زشت بودنش که نیست

بله زیباس من حرفی از زیباییش نزدم گفتم شبیه نیکی کریمی نیس 

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2742
نیکی کریمی پلکاش پف داره 

آره شبیه تاجیک هاست

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
ینی میخوای بگی بقیه خانمها یمن ارایش رو ندارن دیگه... عجب. خوبه ادم واقعیت رو هم بگه

همه نه اما بعضی ها آره 

مثلا من خودم اصلااااا آرایش نمیکنم حتی ی رژلب

با اینکه خوشگل هم نیستم 😂😂

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
نه  چون که یهو اومد درسطح نیکی کریمی قرار داد  و تو ذهن با اون مقایسه شد  زشت جلوه ...

خب شاید دیدگاه استارتر بوده همه گفتن نیست ولی همه هم قشنگ کوبیدن زیبایی اون خانم رو. به هرحال نظرات مختلف. اما واقعیت هارو بعضیا نمیگن

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2740
همه نه اما بعضی ها آره  مثلا من خودم اصلااااا آرایش نمیکنم حتی ی رژلب با اینکه خوشگل هم نیستم ...

خب خانم ادیسون عزیزم بخودت برس یهکرم یه رژ دیگه لازمه. صورتت بی روح نباشه بخاطر دل خودت.. مطمعن بتش خوشکل میشی

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
خب خانم ادیسون عزیزم بخودت برس یهکرم یه رژ دیگه لازمه. صورتت بی روح نباشه بخاطر دل خودت.. مطمعن بتش ...

ینی منی که آرایش نمیکنم به خودم نمی‌رسم تو دیدگاه بقیه؟!جدا سوال شد برام 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
خب شاید دیدگاه استارتر بوده همه گفتن نیست ولی همه هم قشنگ کوبیدن زیبایی اون خانم رو. به هرحال نظرات ...

بله بله 

ولی چهره ش تو ذوق میزنه 

ایرادی نداره زشت هم نیست ولی خب زیبا هم نمیبینم من 

بقیه نمیدونم چرا بهش برخورده 

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 

جوری که دارین سره قیافه یکی باهم بحث میکنین

بعضی هاهم شدن وکیل مدافع این خانم 😐💔

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2706