2737
2739
عنوان

چجوری بهش بگم نمیخوامت

146 بازدید | 20 پست

دوستان با یکی آشنا شدم. فقط دوست معمولی بودیم در نظر من ولی یه مدت بعد گف بهت وابسته شدم . ظاهرش اصلا باب میل من نیست و زمین تا آسمان قیافه هامون متفاوته. بعد هیچ شغلی هم نداره بیکاره . وضع مالی خانوادشم خیلی خرابه و روستا زندگی میکنن درحالیکه من خودم دانشجو دندانپزشکیم و وضع بابام خیلی توپه خونمون بالا شهره . الان این وابسته شده و منم فقط از روی دلسوزی باهاش چت میکنم هیچ حسی بهش ندارم.

بگید چجوری بگم نمیخوامت که ناراحت نشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خب چرا از اول حرف زدی باهاش 

بلاکش کن بره دیگه 

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...

وابستگی چیه دندون تیز کرده دخترجون! اصلا چرا وارد همچین رابطه هایی... ولش کن.

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2740

ای کاش از اول میدونستی اینجوریه حتی همون حرفم باهاش نمیزدی که الان اینجوری بشه

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1852513_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂

وقتی بهت ابراز علاقه کرد موافقت کردی یا نه؟

نمیخام بگی از رو دلسوزی و فلان دلیل نمیخام 

بله خیر جواب بده

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1852513_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂
در ضمن اینم بگم ایشون هیچ خبری از وضع مالیمون نداره و نمیدونه دانشجو چه رشته ای هستم . خودم نگفتم ای ...

ب نظرم ب خودش بگو همینارو...ک ما از هیچ لحاظ شبیه هم نیستیم

اگ پسر عاقل و بالغی باشه خودش پا پس میکشه

2706