2733
2734

تا حالا شده یه خانواده ببینین حالا یا خانواده دوست آشنا فامیل یا هرکی یه حس خوبی بهتون دست بده بگید کاش من جزو این خانواده ی پر از آرامش بودم؟

من خونه عروس خالم دعوت بودیم خانواده عروس خالم بودن خیلی حالم خوب شد دیدمشون گفتم کاش من و به فرزند خواندگی قبول کنن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ما خودمون از اون مدل خانواده‌هاییم 😅

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   

خانواده دوست صمیمیم

خیلی باهم دیگه خوب هستن

حتی با فامیل هاشون خیلی خوبن 

هر روز خونه یه فامیلشون میرن و مهمونی های دوره ای دارن

زنی که شعر را می‌فهمد نمی‌توانید به‌شیوه پیش‌پا افتاده دوست‌بدارید🌿📜
2740

من هرکیو دیدم که ظاهر زندگیشون عالیه بعدا فهمیدم چقدر مشکلات داشتن یا زن و شوهر همو بزور داشتن تحمل میکردن

واسه همین اصلا ظاهر زندگی بقیه گولم نمیزنه

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

اوووهههه‌ زیاد پیش اومده 😂😂بیشتر دلم میخواست توی خانواده ای میبودم که از نظر درسی مخصوصا ریاضی تشویقم میکردن  ولی خانواده خودم اصلا براشون مهم نبود 😂 

ما هیچ گاه به امروز برنمی گردیم،هرچه را لازم است بردارید ...

فکر کن از آذر بایجان غربی تو این شهر بعد تو اون روستا بعد توی اون خانواده بعد از اون مرد من زاده شدم یعنی برای بدبخت شدن من چندین مرحله رو رد کردم

ببین من چقدر بدبختم حتی از این همه برادر که داره از همشون بدتره باز یکی دوتاشون مثل خودشن ولی اگه بچه های اونا پدر خوبی ندارن لااقل مادر شون دوستشون داره من حتی مادرم هم بلد نبوده چجوری عشق شو بهمون ابراز کنه و ما رو از شر آدمهای بد حفظ کنه و خودش شده بود چوب دست شون و بارها به حرف شوهرش بچه هاشو تو لجن انداخته

پسر پرستتتتت و دختر کش

خواستی چاق بشی حتما این تاپیکو بخون ،نگه دار و باز کردن رو بزن yun.ir/3hz4gc
چطور مگه؟ چه جوری بودن؟

مامان باباش آروم و مهربون بودن هیچکس با این خانواده دشمنی نداشت دختراش همه درس خونده وضع مالی شونم خوب 

آخه بابای من بداخلاق هست به کسی احترام نمی‌ذاره با همه قهره مامانم بداخلاق 

آره خیلی 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
2706