2733
2734

همینکه تو زندگیم آرامش دارم یعنی خدا مراقبمه

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یه چشم خیلییی بد خورده بودم که اثرش این بود که داشتم از پله میومدم پایین با اینکه همیشه ادم مراقبی هستم و داشتم زیرپامو‌نگاه میکردم از بالا ک داشتم میومدم پایین پام گذاشتم رو دومی یهو انگار کسی هولم داد پرت شدم افتادم تو پاگرد .صورتم میلی متری بازمیندفاصله داشت و خیلللللی بد پرت شدم پاایین یه دیوارم جلو‌بود. با اون شدتی که من افتادم باید صورتم دستم و پام میشکست ولی من خودم خیلی تعجب کردم که فقط رباط پام کشیده شد.خدا کمکم کرد

کاربری دوممه 🤗
یه چشم خیلییی بد خورده بودم که اثرش این بود که داشتم از پله میومدم پایین با اینکه همیشه ادم مراقبی ه ...

خداروشکربه خیرگذشته

خودت میدونستی کی چشمت زده؟ وچرا؟

لطفا هیچکس درخواست دوستی نده 
2738
خداروشکربه خیرگذشته خودت میدونستی کی چشمت زده؟ وچرا؟

اره عمم چشمم کرده بود تو عقد عموم.خودشم بارها گفته چشمم شوره خیلی

تعریفمو میداد و ازم‌تعریف میکرد .هروقتم ازم تعریف میده پشت بندش یچی میشه ی بلایی سرم میاد

کاربری دوممه 🤗
صدقه داده بودی؟

صدقه دادن بودمو اینجوری شدم و فقط پام ضربه دید اکه نمیدادم که داغون میشدم شاید باورش سخت باشه ولی

دوشب بعدش خواب مادربزرگم دیدم گف اون موقع که افتادی توبغلم افتادی مگه میشه بزارم چیزیت بشه🥺

کاربری دوممه 🤗