2737
2734
عنوان

میخوام برم برا وسواس فکری روانپزشک نمیدونم چ بگم میشه کمکم کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 84 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روانشناس انلاین دارم گف خودت باید بفهمی نیاز ب دارو داری یا ن هرفردی خودش بهتر از همه مشکلشو میفهمه ...

میگم شما اون تاپیک نگاه کن من توضیح دادم در مورد راهکار وسواس... روانشناس آنلاین نه، حضوری برو. 

همین متنت هم نشان از وسواس فکریت داره داروهایی مثل فلوکستین براتون تجویز میکنن و جای نگرانی ندار ...

کدوم قسمتس ؟😂

میدونم ولی حیف دیر فهمیدمو رفتم دکتر ولی خدارو شکر اخرش فهمیدم .خوشحالم ک بلاخره فهمیدم.ولی اگه زودتر میرفتم انقد عذاب نمیکشیدم .وسواس درمورد چی بود ک غدا نمیخورد

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
2731
فکر نمیکنم من خوب بشم😭مرسی از وقتی که گذاشتی

خواهش میکنم عزیرم .من چن ساله این فکرو میکنم ولی امتحانش ضرر نداره ک برو لطفا زندگیتو نابود نکن اشتباه منو نکن منم همین فکرو میکردم گفتم بزار اخرین راهم برم و رفتم خدارو شکر دارو درستش کرد لطفا زندگیتو نابود نکن سال ها بعد بخاطرش حسرت میخوری ک چرا این کارو با جوونیت کردی و ازش هیچ لذتی نبردی لطفا از تجربم استفاده کن برو من امید دارم که خوب میشی لطفا طب ینتیم برو اونا بت میگن ک سودای مغزت رفته بالا ولی دارو هاس گرونه .روانپزشک ارزون تره..میری یا ن ؟بحث زندگیته ک داری با دستای خودت نابودش میکنی فکر ب چن سال بعدت کن ک حسرتشو میخوری

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
میگم شما اون تاپیک نگاه کن من توضیح دادم در مورد راهکار وسواس... روانشناس آنلاین نه، حضوری برو.  ...

من دیگه رفتم روانپزشک .روانشناسم ادم خوبیه خیلی کمکم میکنه راهکاراش خوبن فعلا وقتشو نزایته رو وسواس داره رو افسردگیم کار میکنه فعلا .حضری چن تا سراغ داستم رفتم خوب نبود

من دیگه رفتم روانپزشک .روانشناسم ادم خوبیه خیلی کمکم میکنه راهکاراش خوبن فعلا وقتشو نزایته رو وسواس ...

کار به خوب و بد ندارم، حضوری بری بهتره، و اینکه وسواس و افسردگی و اضطراب معمولا بیماریهای هستن که همدیگه رو پوشش میدن، اولویت اینجا درمان وسواس هست، 

البته باید دید منطورت ازینکه میگی وسواس داری چیه؟ وسواس فکری داری، یا وسواس فکری- عملی؟ 

یا صرفا نشخوار فکری ؟ اینها با هم متفاوتند ...

کار به خوب و بد ندارم، حضوری بری بهتره، و اینکه وسواس و افسردگی و اضطراب معمولا بیماریهای هستن که هم ...

نشخوار  فکری دارم .چون از چیزای کوچیک چیزای بزگ میسازه مغزم و هزارتا فکر درمباره و من باید از هزارتا فکر رو درموردشون فکر بیاد تو مغزم درحدی ک دیوونه شدم دیگه.تاپیکامو بخونی مسکل اصلیمو میفهمی اونا ک درمورد پارانویاس 

2738
نشخوار  فکری دارم .چون از چیزای کوچیک چیزای بزگ میسازه مغزم و هزارتا فکر درمباره و من باید از ه ...

پس وسواس به اون معنای عمل تکراری و یا فکر تکراری نداری، بیشتر حالت نشخواره فکری هست، 

پس وسواس به اون معنای عمل تکراری و یا فکر تکراری نداری، بیشتر حالت نشخواره فکری هست، 

دیدم تاپیکات ...بیشتر از ترس بیماری داری، به این میگن ترس از بیماری یا خودبیمار انگاری...که حساسیت بیش از حد نسبت به علایم و کارکرد طبیعی بدن و در نهایت ترسیدن از مبتلا بودن به یک بیماری خاص جسمی ، یا در حالت دیگه روحی ... 

ببینید من هر دوره ای زندگیم رو یچی وسواس داشتم .قبلا رو قرینه بودن در این حد ک مینشستم گریه میکردم بعد رو پلک زدن همش تند تند پلک میزدم.بعد رو ترس از ایدز وسرطان بعد رو ترس از از دیوونه شدن.بعد رو بیماری های روانی دوقطبی و پارانویا الان درحال حاضر دیونه هستم.کار عملی نمیکنم دیگه زیاد ولی تا یکی دستس ب دستم میخوره سریع مبرم میشورم دستمو .ولی این اذیتم نمیکنه فکرا بیشتر از چیزای کوچیک هزاران فکر بزرگ و پیچیده میسازن

ببینید من هر دوره ای زندگیم رو یچی وسواس داشتم .قبلا رو قرینه بودن در این حد ک مینشستم گریه میکردم ب ...

بله متوجهم....چرخش می‌کنه وسواس، حتما پیگیری کن اینو باید برطرف کنی، بعضی افرادی که مستعد شرطی سازی هست ذهنشون ، معمولا سریعتر به وسواس مبتلا میشن...

راهکارهای درمانیش، از لحاظ زیستی می‌تونه دارو باشه، و چکاپ که مشکل کمکاری تیرویید نداشته باشی چون این خودش علایمی شبیه وسواس رو ایجاد می‌کنه بهمراه اضطراب...از لحاظ راهکارهای رفتاردرمانی در روانشناسی هم ، مثلا در مورد شستن دستت، باید مواجهه صورت بگیره ، یعنی دست طرف بهت بخوره و تو پاسخ عملی که همون شستن دست هست رو ندی، چون وقتی عمل رو تکرار کنی وسواس شدت میگیره و لینک شرطی شدگی تو مغزت میسازه که به محض اومدن فکر وسواس گونه، عمل وسواسی رو تکرار می‌کنی. اما با کم کردن به مرور و انجام ندادن عمل وسواسی کم کم این حالت برطرف میشه و وسواس درمان میشه ، در مورد افکارت هم باید بی اعتنایی صورت بگیره و پیگیری نکنی به مرور برطرف میشه همون طور که وسواس‌های قبلی رو پشت سر گذاشتی عزیزم، این هم با کمک خودت و خداوند برطرف میشه، ایام بیکاریت کمتر باشه ورزش کن ورزشهایی مثل یوگا که کششی تنفسی باشه، خیلی مفیده، زیادم تنها نمون و تو اینترنت راجع به علایم بیماریها سرچ نکن...

بله متوجهم....چرخش می‌کنه وسواس، حتما پیگیری کن اینو باید برطرف کنی، بعضی افرادی که مستعد شرطی سازی ...

خیلی ممنونم بخاطر وقتی که گذاشتید😍

خوشحال سدم لاهاتون صحبت کردم.

ما تیروئید تو خانوادم دارن و ارثی هس اگه منم داسته باسم فقط نیازهقرص تیروئید بخورم ک وسواسم درمان شه یا قرص تیروئید و وسواس با هم

ازت خواهش میکنم برو دکتر خجالت نکش وقتی رفتم روانپزشک حدود 100نفر ادم اونجا نشسته بودن خیالم راحت شد ...

عزیرم منم وسواس فکری دارم ینی اگه سه ماه دارو بخورم دیگه نیاز نیس یا باید همیشه دارو بخورم؟

برای حل مشکلاتم صلوات بفرستین....ممنونم
2706