2733
2734
عنوان

میخوام برم برا وسواس فکری روانپزشک نمیدونم چ بگم میشه کمکم کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 84 پست
ایشالا خوب میشی زودتر .عوارضش کمتر از بدختی قبلمون اولش قرص دز بالا میدن ولی کمک کم میارن پایین درحد ...

عاخه من محصل هم هستم

گفتن خواب اوره گفتم همینجوریشم زیاد میخابم اونارم بخورم دیگه نمیتونم بیدار بمونم درس بخونم

گذاشتم بعد کنکورم برم پیگیر بشم

اره من پیش یه روانشناس رفتم خودش روانی بود بنده خدا

باید دکتر خوب پیدا کنم

مرسی از راهنماییاتون 

چشم پیگیر میشم

علتش طولانیه و اگه تعریف کنم باز تا یک هفته حالم بد میشه ای بابا ناراحت شدم چقد گلم منم همین افکار ...

افرین .غیر خودت کسی حالت براس مهم نی و خودت فقط باید هوای خودتو داشته باشی ایشالا زودتر درمان میشی و میعهمی ک بعد مصرف قرص چقد حالت بهتر شد❤

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افرین .غیر خودت کسی حالت براس مهم نی و خودت فقط باید هوای خودتو داشته باشی ایشالا زودتر درمان میشی و ...

اره هیچکس حال ادمو جز‌خوده ادم درک‌نمیکنه و درکم کنه براش مهم نیست

مرسی عزیز قربونت❤️

شما الان قرص مصرف میکنین؟

2731
عاخه من محصل هم هستم گفتن خواب اوره گفتم همینجوریشم زیاد میخابم اونارم بخورم دیگه نمیتونم بیدار بمو ...

خواهش میکنم عزیزم ایشالا زودتر حالت خوب میشه بعد مصرف قرص میفهمی چقد حالت بهتر میشه.قرص دز پایین و بالا داره شاید بت دز پایین بده و شایدم بالا ولی بدون ک میاره پایین دزو بستگی ب شرایط خوب شدنت داره و فقط قرصارو ترک نکن لطفا چون بدتتتتر میشی بدون حرف زدن با دکتر قطع نکن تا وفتی مرحله درمانیت تموم کنه❤

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
خواهش میکنم عزیزم ایشالا زودتر حالت خوب میشه بعد مصرف قرص میفهمی چقد حالت بهتر میشه.قرص دز پایین و ب ...

چشم حتمااااا چقد خوشحال شدم از هم صحبتی با شما

یکم اراامش گرفتم بعد یک سال که دارم رنج میکشم

خیلی ممنون که وقت میزارین و راهنمایی میکنین و ارامش میدین❤️

فقط به نظر شما بعد سه ماه جواب ازمایش من معتبره؟

چرا فکر میکنی خودت الان بدتر منی؟

وقتی ادم ب مرحله ای میرسه ک خودش دیگه میفهمه بیماره و باید قرص بخوره یعنی خیلی بدبختیش سخت تر بوده و دیگه چاره ای غیر این کار نداشته .من کاملا روانی شده بودم و فقط ب ی گوشه خیره میشدم و کاریم نمیکردم .انقد فکرام زیاد بود ک میدیدی یهو بم فسار میومد میزدم تو سر خودم کارم شده بود خودزنی و مثلا خودمو خیلی کنترل میکنم سرمو نزنم تو دیوار انقد فک میکنم ک سرم درد میگیره شدبد با همون سر درد باز میزنم تو سر خودم ک فکرا ی ثانیه بره ودرد بکشم ک چن ثانیه فکر نیاد تو سرمو ب مرحله خودکشی رسیدم .تو ب این مرحله ها رسیدی؟

اره هیچکس حال ادمو جز‌خوده ادم درک‌نمیکنه و درکم کنه براش مهم نیست مرسی عزیز قربونت❤️ شما الان قرص ...

بله چند روزه و داره تاثیر میزاره واقعا خدارو شکر .ایشالا بهتر میشی عزیزم

وقتی ادم ب مرحله ای میرسه ک خودش دیگه میفهمه بیماره و باید قرص بخوره یعنی خیلی بدبختیش سخت تر بوده و ...

بله منم شدیداً غرق افکارم 

گاهی خودمو میزنم 

گاهی گریه میکنم بخاطر اینکه کنترل افکارم دستم در رفته 

خودمو نفرین میکنم و دعا میکنم بمیرم 

لحظه ای رها نیستم از افکار 

من روانشناس هم رفتم و گفت باید دارو بخوری 

اما نرفتم و نخوردم 

چرا چون خواب اوره و من دانشجوام و شاغل و نمیتونم بخوابم 

بله عزیزم منم روانیم 

اما مرسی که ب فکر اونایی هستی که وسواس فکری دارن 

چشم حتمااااا چقد خوشحال شدم از هم صحبتی با شما یکم اراامش گرفتم بعد یک سال که دارم رنج میکشم خیلی ...

خواهش میکنم عزیزم .من خودم زجر کشیدم ادمای مثل خومو بهتر درک میکنم.نمیخوام دلیل این اظطرابتو بگی چون میدونم حتی یادت میاد بازم فکرت درگیر تر میشه و بیستر عذاب میکشی.ابن حرفی ک میخوام بزنمو نمیرنم چون میدونم استرس میگیری درکت میکنم .نیاز نی بری دکتر برا ازمایش فقط برو روانپزشک عزیزم .اصلا میدونم حتی اسم بیماری رو بیارمم استرس میگیری پس درموردش حرف نزنیم .خیلی خوسحتل شدم بات صحبت کردم ایشالا زودتر خوب میشی💖 

بله منم شدیداً غرق افکارم  گاهی خودمو میزنم  گاهی گریه میکنم بخاطر اینکه کنترل افکارم دس ...

خواهش میکنم عزیرم .مطمئنن وقتی ب فکر درمان نیستی ازاین بدترم خواهی شد تجربشو دارم ک بت میگم چرا وفتی میتونی درمان شی ولی دوست داری خودتو عذاب بدی چطوری با این فکرا باز میتونی درس بخونی؟میترسی بخابی ک نتونی درس بخونی؟من چون زجرشو کشیدم درک میکنم افراد اینطوری رو .لطفا برو دکتر و خودتو عذاب نده بستگی ب قرثت داره دز بالا و پایین داره بهش بگو میرم دانشگاه نمیتونم خمش خواب باشم بهت دز پایین میده .چرا وقتی میتونی درمان شی خودتو زجر میدی همین الانشم با ابن فکرا نمیتونی درس بخونی.میدونم.لطفا برو دکتر .کل مصرف دارو شاید چهل روز تا سه ماه باشه بستگی ب پیسرفتت داره من همراه مصرف دارو طب سنتی میرم و دارو گباهیی مصرف میکنم و میدونم ک بیشتر درمانم لخاطر همون داروهای ارام بخش گباهیه ادمو اروم میکنه .اگه میخوای برو دکتر طب سنتی فقط داروهاش گرون تر از روانپزشکه ولی خیلی خوبه احتمالا سودای مغزت رعته بالا باید تغزیتو درست کنی .با دکتر طب سنتی صحبت کن اگه فک میکنی اون دارو ها باعث حوابت میشه .انتخاب دست خودته بشینی عذاب بکشی یا خودتو از این باتلاق گل الود بکشی بیرون ک شهامت زیادی میخاد ک فکر میکنم داشته باشی .برو پی درمان .زندگیتو تو این سن نابود نکن فقط امیدوارم حرفام تاثیر داشته باشه

مرسییییی از شمااا ممنونم❤️❤️❤️❤️🥲🌱

خواهش 😘میکنم عزیزم

2706