2752
2734
عنوان

میخوام برم برا وسواس فکری روانپزشک نمیدونم چ بگم میشه کمکم کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 84 پست
ازت خواهش میکنم برو دکتر خجالت نکش وقتی رفتم روانپزشک حدود 100نفر ادم اونجا نشسته بودن خیالم راحت شد ...

نه عزیز خجالت چیه به یکی از کاربرا گفتم خودم استقلال مالی ندارم

خانواده‌ام خیلی حمایتگره تو همه موضوعات

ولی این موضوعو جدی نمیگیرن

طوری شده که میشینم روزی۱۲،۱۳ساعت فکر و خیال میکنم اعصابم بهم ریخته یک ساله دارم زجر میکشم

اگه گوشی دستم نباشه انقد فکر میکنم انقد فکر میکنم تا بمیرم گوشه اتاقم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به خاطر یه مسئله‌ای وسواسم شروع شد بعد سه ماه ازون موضوع ازمایش دادم که منفی بود بعد حالا همش با خ ...

منم اولش درمورد ایدز بود ده بار تاحالا ازمایش دادم چیزیم نبود فک میکردم دکتر اشتباه میکنه لطفا برو دکتر تو فقط اینطور نیستی بخدا خیلیا اینطورن من از مرحله ترس از بیماری ایدز گذشتم رفتم یمت ترس از دیوونه شدن و بیماری اعصاب ای کاش رو همون ایدز میموند انقد عذاب نمیکشیدم لطفا برو دکتر مثل من داغون نشدی از این بدترم قراره بشی مطمئن باش اگه نری دکتر فوقش مصرف قرص چهل روزه تا سه ماه ولی حدافلش روان راحتی داری .برو تا ب مرحله دیوونگی نرسیدی مثل من روانی میشی کاریم نمیتونی بکنی ای کاش زود تر میرفتم دکتر حالم اینطور نبود از تجربم استفاده کن تا بدبخت نشدی 

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
2731
چرا کار نمیکنی؟

پشت کنکوریم

میخام درس بخونم نمیخام شغل ازاد برم

حمایت خانواده رو تو همه زمینه ها دارم

ولی این موضوعو خودم باید پیگیری کنم

به خاطر وسواسم درسم نمیتونم بخونم نمیدونم باید چیکار کنم

حالا چندماه دیگه کنکوره چه قبول بشم چه نشم میرم سرکار خودم مشکلمو حل میکنم

نه عزیز خجالت چیه به یکی از کاربرا گفتم خودم استقلال مالی ندارم خانواده‌ام خیلی حمایتگره تو همه موض ...

گوشیم دوروز خراب شده لود ماک روانی شدم .خب اخه فک کردم بخاطر مشکلت خجالت میکسی.خب پس بهتر توروخدا برو دکتر تا ب مرحله من نرسیدی تازه میفهمم چقد اشتباه کردم ک همون اول نرفتم دکتر ک انقد عذاب نکشم حداقلش ذهنت ارومه بقران من داغون شدم تا بلاخره ب فکر دکتر افتادم چرا داری ب خودت عذاب میدی وقتی میدونی میتونی درمان شی و یطور سادیسم انگار وقتی میتونی درمان شی ولی ب فکرش نیستی و ب خودت عذاب میدی

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
منم اولش درمورد ایدز بود ده بار تاحالا ازمایش دادم چیزیم نبود فک میکردم دکتر اشتباه میکنه لطفا برو د ...

شما بی دلیل وسواس ایدز گرفتی؟

من به خاطر یه داستانی این وسواسم شروع شد و ازمایشم دادم یه بار منفی بود باز دوباره درگیره ذهنم

انواع بیماریارو بهش فک میکنم ایدز هپاتیت سرطان

هر بیماری خطرناکی که فکرشو بکنی 

اوه اوه پس هنوز ممکنه حاد بشه😐مرسی از راهنماییت گلم

حتما پیگیر میشم هرطور که شده

شماام امیدوارم بهتر شی خیلی سخته بخدا میدونم

نه عزیز خجالت چیه به یکی از کاربرا گفتم خودم استقلال مالی ندارم خانواده‌ام خیلی حمایتگره تو همه موض ...

خانوادت میتونن برای وضع مالی کمکت کنن؟

گوشیم دوروز خراب شده لود ماک روانی شدم .خب اخه فک کردم بخاطر مشکلت خجالت میکسی.خب پس بهتر توروخدا بر ...

من سه ماه گوشی نداشتم انقد فکر و خیال میکردم و گریه میکردم که بالا میاوردم تااین حد 

نه خجالت‌نمیکشم شرایطش نبود ولی میرم پیگیر میشم چون بدتر ازین روانیم میکنه دیگه

من چند جلسه روانشناسم رفته بدردم‌نخورد بدترم کرد حالمو

ایندفعه یه روانشناس قدر و خوب میرم بعدشم میرم روانپزشک 

عاخه گفتن قرص اعصاب و روان خیلی عوارض داره گفتم نخورم اذیت شم هنوز ۲۰سالمه 

ولی خب زندگی برام شده جهنمممم دارم زجر میکشم بااین فکرا و بااین کارام

چشم میرم

شماام انشالله زود زود بهتر شی و حالت خوب شه

ازین بدبختی خلاص شیم

خانوادت میتونن برای وضع مالی کمکت کنن؟

اره خداروشکر خیلی حمایتگرن

من مجردم براهمین اونا باید کمکم کنن خودمم از نظر مالی درامد ندارم

ولی خب تاالان جدی نمیگرفتن 

میگفتن بزار کنار

تصمیم گرفتم برم باهاشون صحبت کنم

بگم چقد وضعم خرابه

شما بی دلیل وسواس ایدز گرفتی؟ من به خاطر یه داستانی این وسواسم شروع شد و ازمایشم دادم یه بار منفی ب ...

دلیلش چ بود؟

من ب ی فردی ک بم گفتن سابقه خوبی نداره دست دادم بعد دستم زخم بود گفتم نکنه اون بیمار باشه دست اونم زخم باشه ب من انتقال بده بعد عذاب وجدان شدیییید مگرفتم ک چرا همچین فکری رو راجبس کردم و همش میخوایتم حلالیت بطلبم همش نگاه دستش میکردم ک زخم نباشه بعد باز عذاب وجدان .حتی اون عذاب وجدانم بخاطر وسواس بود وگرنه انقد عذاب وجدان طبیعی نبود .ده بار تست دارم میترییدم ک نکنه بعد شیش ماه نباشه و بم گفتن بعد چاهار سال مسخص میشه ولی دروغ بود بعد شیس ماه بود بعد همش تو دکتر بود ک یچیزیم نشه.با ی جوش کوچیک میترسیدم سرطان باشه یا غده .از بس رفتم دکتر دکترم کلافه کردم انقدرفتم ک فرستادم اعصاب روان ک همیشه ازش ممنونم .خواهش میکنم عزیزم ما ک این بیماری هارو داریم بهتر همدیگرو درک میکنم فقط برو دکتر ک بدتر نشدی

من سه ماه گوشی نداشتم انقد فکر و خیال میکردم و گریه میکردم که بالا میاوردم تااین حد  نه خجالت‌ ...

ایشالا خوب میشی زودتر .عوارضش کمتر از بدختی قبلمون اولش قرص دز بالا میدن ولی کمک کم میارن پایین درحدی ک دیگه نمیخوری منم همیشه حالت تهوع دارم و عوق میزنمبرو روانشناس مطمئناا اونم وسواس تشخیص میده بعد برو روانپزشک مواظب باش روانشناس خوب انتخاب کنی بعضی روانشناسا خودشون مشکل دارن زودتر ب خانوادت بگو خداروشکر ک خانواده خوبیم داری .از این عذاب خودتو راحت کو

دلیلش چ بود؟ من ب ی فردی ک بم گفتن سابقه خوبی نداره دست دادم بعد دستم زخم بود گفتم نکنه اون بیمار ب ...

علتش طولانیه و اگه تعریف کنم باز تا یک هفته حالم بد میشه

ای بابا ناراحت شدم چقد

گلم منم همین افکارو دارم،دارم دیوونه میشم بخدا

دست میدم به یکی تا سه چهاربار نشورم اروم نمیگیرم

نسبت به عزیزترین ادمای زندگیمم شک دارم گاهی خودمو لعن و نفرین میکنم که چرا انقد گناه مردمو میشورم

نه گل حتی میگن بعد۳ماه هم ۹۷درصد درسته جوابش

حالا باز باید برم ازمایش بدم خیالم ازون سه درصدم راحت شه

ادم عادی۹۷درصدو در نظر میگیره بیخیال میشه

ماادمای وسواس اون۳درصدو جدی میگیریم

اره واقعا من به هرکی میگم میگه خب دستتونشور

خب فکر نکن

خب اینکارو نکن

خب من اگه میتونستم و دست خودم بود که مرضضضض ندارم بزنم نابود کنم روح و روان و جسم‌خودمووووو

جز ما کسی مارو درک نمیکنه عزیزدلم

چشم پیگیر میشم

منم خیلی اذیتم خیلی 😭

لطفا برودکتر متن صفحه قبلی منو بخون بدون ک ازین بدترم میشی و ب مرحله من میرسی و روانی میسی لطفا برو دکتر فقط تو نیستی این مشکلو داری چرا وقتی میتونی اروم باشی زندگی کنی دوس داری عذاب بکشی وهمش با فکر باشی و نمیری دکتر برو من خیلی پشیمونم ک اون موقع نرفتم ک الان انقد بدخت نباشم کاش زودتر میرفتم و خودتو از این سیاهی بیرون مبکشیدم از تجربم استفاده کن و اشتباه منو تکن

2706