2737
2739
عنوان

دارم میرم سفر🌱🦋راهنمایی میخوام

270 بازدید | 28 پست

خانوما شما میرید سفر همون روز وسایل رو جمع میکنید یا روز قبل؟ من هنوز هیچکاری نکردم بلیطمم برای امشبه خیلی استرس دارم چمدون هم چند بار جمع کردم ولی درش بسته نمیشه چجوری بچینم لباسارو که جا کمتر بگیره؟؟

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂

کاش پیشت بودم و چمدونتو میبستم

یه دنیا لباس تو چمدون کوچیکم جا میدم همه تعجب میکنن 

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا نکن لولشون کن .......

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2742
لباسا رو تا نکن،لول کن ،هم جا کمتر میگیره هم کمتر چروک میشه

لول کردم اتفاقا ولی بازم پر شده چمدون تازه چند تا لباس میخوام اضافه کنم جا نیست😭

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
کاش پیشت بودم و چمدونتو میبستم یه دنیا لباس تو چمدون کوچیکم جا میدم همه تعجب میکنن 

وای آدرس میدم بیا 😅

هر کاری میکنم اصلا نمیشه همه لباسا رو لول کردم ولی بازم پر شده چیزی رو هم نمیتونم حذف کنم

2738
تا نکن لولشون کن .......

همه رو لول کردم جا نیست اصلا😅😭

وای آدرس میدم بیا 😅 هر کاری میکنم اصلا نمیشه همه لباسا رو لول کردم ولی بازم پر شده چیزی رو هم نمیت ...

عزیزم😍

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
مارکو کجا 

از طبس آمده ام و به کنعان میروم

پس دیگه قطعا چمدونت کوچیکه واس اون حجم وسیله🙄

چمدونم سه تا سایز بیشتر نداره دوستام کوچیکترین سایز رو برداشتن دارن میان من بزرگترین رو برداشتم بازم جا ندارم💔🤣

یه ساک جدا بردار نیمی از لباس داخل یه ساک نیم دیگر یه ساک دیگه

اره باید همینکارو کنم ظاهرا چاره ای نیست🥲❤️

2706