2737
2734
عنوان

مادرشوهرم و خونه ما

638 بازدید | 28 پست

مادرشوهرم تنها زندگی میکنه هر ۲۰ روز میاد خونمون و هر دفعه ۳ تا ۴ روز میمونه وقتی میاد تو همه ی چی دخالت میکنه من با شوهرم یا بچه هام حرف بزنم اون جواب میده به همه جای خونه سرک می‌کشه.بهونه اشم کرده تو خونه حوصله ام سر میره در حالی که هرشب بچه هاش پیششن ماهم میریم بهش سر میزنیم اما همش دنبال اینه بیاد تو خونه زندگیمون سرک بکشه .حالا فردا میخواد بیاد اصلا حوصله ی دخالتشو ندارم نمیدونم چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دخالت بجهنم واسه من غذا پختنو جم کردن خونه سخته پیشش حتی نمیشه دراز کشید زل میزنه ب آدم.ازغذاهای مام نمیخوره نباید چربو اینا باشه داستانه

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....

من به واسطه همین که میگفتن فلانی بیکاره تا بریم خونش رفتم سر کار 

هرچند فکر نمیکنم اینقدر شعور داشته باشن که بگن سر کاره نریم خونش

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2740
خودتو برن مریضی زیاد کار نکن  غذا از بیرون بگیر ببینه خرج پسرش رفته بالا دیگ‌نیاد بهش زیاد نگ ...

شوهر من غذا از بیرون میگرفت بدش میومد میگفت مگه خودت نمیتونی غذا درست کنی

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
حالشو بگیر تا نیاد 

فایده ندارد  میبینه من چقدر درگیرم و فقط تند و تند میرسم کارامو انجام بدم ولی بازم میاد و به فکر پذیرایی از اونم باشم کم محلش کنم بازم میاد اصلا براش مهم نیست

دخالت بجهنم واسه من غذا پختنو جم کردن خونه سخته پیشش حتی نمیشه دراز کشید زل میزنه ب آدم.ازغذاهای مام ...

وای نگو دقیقا از همه غذاها ایرادمیگیره  شام رژیمی میخوره 

خودتو برن مریضی زیاد کار نکن  غذا از بیرون بگیر ببینه خرج پسرش رفته بالا دیگ‌نیاد بهش زیاد نگ ...

کم محلش میکنم باورت میشه فایده ندارد بازم میاد خیلی ببخشیدا ولی خیلی پررو

بزار بدش بیاد دیگ نیاد بگو ن بلد نیستم

سری بعد شوهرم خواست از بیرون بگیره عمدا بهش گفتم نه ولش کن مامانت اینجوری میگه(خواستم بهش بگم که مامانش چیا میگه)

اونم گفت به کسی چه ربطی داره ما چیکار میکنیم😁

2706