2752
2734
عنوان

خانومایی ک قصد دارین بچه دوم بیارین بیاید+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 49 پست
ی سریاز  خواهرها تا قبل ازدواج با هم نمی سازن بعد ازدواج نزدیک ترین و عزیزترین دوست و رفیق ...

دقیقاً منم همینو میخواستم بگم

.من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس شیفته ی حرف زدنم نشود،قلب هیچ کس با دیدنم نلرزد،کسی برای چشم هایم نمیردو شعری در وصف پیچ و خم گیسوانم سروده نشود...من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس با خندیدنم ته دلش ضعف نرود،هیچ کس از نبودنم غصه اش نگیرد وجای خالیم توی ذوق نزند...من یک آدم معمولی هستم،حتی از معمولی هم معمولی تر،ولی دوست داشتن را بلدم،اینکه با تمام وجودم یک نفر را دوست داشته باشم بلدم،اینکه برای بودنش و ماندنش از جان و دل مایه بگذارم هم بلدم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲۰ سالته اون وقت به جای گفتگو و تعامل از روش کتک کاری استفاده می‌کنین؟  بعد تازه راه حل مشکل رو حذف خواهر برادر می‌دونی ؟ خیلی بچه ای بابا 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
2731

همه خواهربرادرا اینطورن منو داداشم زیاد کتک کار کردیم 

ولی خب زندگی بدون خواهرت برادر سخته تره

دعوا خواهر برادری که دعوا نیست 

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 

همه خواهر و برادرها که اینجوری نیستن 

البته واقعا من خیلی خوشحالم به جای خواهر داداش دارم چون قطعا دعوتمون میشد 

هشت سال تفاوت سنی داریم و وقتی بچه بود با هم توافق کردیم که کاری با هم نداشته باشیم

تا الآنم با هم صلح داریم 

البته گاهی اوقات باهام شوخی می‌کنه اما دعوای شدید نداریم 

ولی آدم کینه ای هست اگر من اذیتش کنم تا تلافی نکنه فراموش نمیکنه 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
حالا الان همه خوشحالن از خواهر برادر😂این تاپیکای دعوا رو هم اجنه میذارن تو سایت

همه خواهر برادرا دعوا دارن، این طبیعیه (حالا نه در حد تیکه پاره کردن همدیگه، ولی بالاخره دعوا و رو مخ هم رفتن طبیعیه بین خواهر برادرا و اون لحظه ای که آدم عصبانیه هیچ دل خوشی از خواهر یا برادرش نداره. مثل همین لحظه ی اسی).

ولی آروم که بشه می بینه نمیخواد دنیا رو داشته باشه بی خواهرش

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

من خودم تک فرزندم و نمیخواستم و نمی‌پسندم

پسرم خودش همش میگفت چرا نمیریم نی نی بخریم !

که بچه دوم آوردم

ولی در دوره کرونا بیشتر از هر زمان دیگه خداروشکر کردم دوتا هستن و‌تنها نیستن

الانم با همه سختی هاش خداروشکر میکنم بچه هام مثل خودم تنها نیستن

دعوا کردن خواهر وبرادر ویا دوتاخواهر طبیعیه نباشه باید نگران شد حتی بزرگ هم بودیم دعوا میکردیم ولی الان که راه دوریم خواهرم شده عزیز ترین بجز خواهرم کسی رو ندارم که باهاش حرف بزنم

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 

وااین چه حرفیه، من دوتا دارم با هم دعوام دارن اما جونشون برا هم درمیاد، بدون خاهرو برادر این دنیا بدردنمیخوره من اگه خاهرم نبود معلوم نبود وضم چطور بود، درسته باهم همین الانم جنگو دعوا داریم🤣

اما دنیا بدون خاهرم مفش برام گرونه

خواهر مثل مادر مهربونه 🤗❤

اره واقعا من میگم خواهر موجودیه ک اگر مادرت ی روزی بره غصتو نصف میکنه 

مامانم اگ خواهراشو نداشت خیلی وقت پیشا مرده بود🙂

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
عزیزم شما با این سنتون هنوز ب بلوغ عقلی نرسیدید لطفا نسخه تونو واسه همه تجویز نکنید

عزیزم من فقط با ی جنبه ایگه اشنا کردم بقیه رو وگرنه تصمیم بچه دار شدن فقط بستگی به زوجین داره

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
بخاطر همین از خواهر برادر متنفر بودم خداروشکر تک فرزندم و دخترمم تک فرزنده .واقعا درست میگی برای آر ...

چطور میتونی بگی خواهربرادر داشتن باهث بی آرامشی میشه!!!

چطور کسی که عسل نخورده میتونه از شیرینی و طعمش ایراد بگیره!!!

شما متاسفانه از بزززررررگتررررین نعمتهای خدا محروم بودید و خوشحالید که دخترتونم محروم کردین🥲

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼
2706