2733
2734
عنوان

خانومایی ک قصد دارین بچه دوم بیارین بیاید+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 49 پست
چطور میتونی بگی خواهربرادر داشتن باهث بی آرامشی میشه!!! چطور کسی که عسل نخورده میتونه از شیرینی ...

الان مثلاً عمه های من همه با هم قطع ارتباطن ولی مامانم با همه‌شون جدا رفت و آمد داره

هیچکدوم نمیتونه اون یکی رو ببینه.و فقط اینا نیستن اطرافم زیاد دیدم .پس نمیشه گفت همه خواهر برادر ها نعمت هستن و یا برعکسش

این یه دیدگاهه که از نظر من و شما متفاوته

کسی که دوست نداره،نداره دیگه اجبار که نیست

چرا آرامش آینده دخترم رو بهم بزنم؟وقتی می‌تونه آنقدر دوست صمیمی داشته باشه از صداتا خواهر بهتر؟!

برای شما عسله خانواده پر جمعیت اما برای ما باعث سلب آسایشه .همون‌طور که شما طعم تک فرزندی رو نچشیدی و از لذتش نمیدونی نمیتونی درک کنی عزیزم.و الان کیفیت زندگی بچه مهمه نه کمیت.بر فرض ۳بچه داشته باشه یک خانواده وقتی نتونه تک تک خواسته هاشون رو برآورده کنه چه فایده؟

الان مثلاً عمه های من همه با هم قطع ارتباطن ولی مامانم با همه‌شون جدا رفت و آمد داره هیچکدوم نمیتون ...

قیمه ها رونریز تو ماستا خواهر

آسمون ریسمون چرا میبافی

از کجااا رسیدی به کجاااا

ولی استدلال هات خام و سطحی بود

خواهر نمیارم ولی دوست پیدا کنه از خواهر بییشتر و بهتر/

عمه هام باهم قهرن پس خواهر برادر خوب نیس ب درد نمیخوره/

کیفیت زندگیا مهمه فقیرا نباید بچه بیارن/

😁😁😁😁😁😁

خیلی خانواده ها هم هستن که دارا هستن و بچه نمیارن و ب خودشون مربوطه چنانچه تعداد فرزند کاملا یه مسئله شخصیه!!!!

خلاصه بدون آدمیزاد اگه توی کلبه بشینه زنگ بزنه به خواهرش از روزمرگیاش بگه و آخرشب بره خونه برادرش شب نشینی

خیـــلی سعادتمندتر از کسیه که تنها توی عمارتش بشینه به اطراف نگاه کنه.

این نظر منه

نظر شمام محترمه.🥰

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قیمه ها رونریز تو ماستا خواهر آسمون ریسمون چرا میبافی از کجااا رسیدی به کجاااا ولی استدلال هات ...

چه خوب نظرم محترمه اینهمه طومار نوشتی

شما که اصلااااا سطحی نظر ندادی اصلااا😁😁من کی گفتم با عمه‌م قهرم؟یه متن ساده هم نتونستی درست درک کنی

باشه شما حرف بعدیتم درسته

موفق باشی😄🌹

2731
واقعا یه دونم زیاده براتون

میگن با خر بحت نکن چون بقیه ممکنه فرقتون رو نفهمن الان حکایته منه که دارم با کسی که نمی‌فهمه هیچ جوره بحث میکنم و ندونسته وقتمو صرف تو ک تو نفهمیدن پافشاری میکنی کردم.الانم ادامه نمیدم و اعلان هامم نگاه نمیکنم چون ممکنه بقیه فکر کنن منم مثل تو احمقم خدای نکرده.