2733
2734
عنوان

خانومایی ک قصد دارین بچه دوم بیارین بیاید+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 49 پست

عزیزم شما با این سنتون هنوز ب بلوغ عقلی نرسیدید لطفا نسخه تونو واسه همه تجویز نکنید

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خواهرم ضرر زده که سود نداشته 😅 اصلا تو بگو یه ذره فداکاری یه ذره محبت یه ذره علاقه به من به عنوان خواهر بزرگش داشته باشه نداره

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...

برای پسرم که تک فرزنده خوندم میگه خدا روشکر من یدونه ام😄

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2731

من بدون خواهرام میمیرم

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
خداییش با ۲۰سال سن زشته دعوا کردن

عزیزم وقتی گیر ادم روان پریش بیوفتی باید چیکار کنی 

ادم تا یک جایی تحمل میکنه من ارومه مجبور به کتک کاری میکنه

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
خداییش با ۲۰سال سن زشته دعوا کردن

میدونید نمیدونم مشکل از کجاست ماهم متاسفانه اینجوری بودیم جون میدادیم براهم ولی خیلی دعوا داشتیم خیلی تابزرگ شدبم خدا مارو ببخش ک باعث میشیدم پدرم از دعوا هامون غصه بخوره بهمون میگفت ی روز دیگع پیش هم نیستید دلتنگ هم میشید

با اجازه استار شال میفروشم با سود خیلی خیلی کم شال پفکی دارم چون هنوز پیج نزدم اول کارم هست ممنون تون میشم حمایت کنید دونه ای ۵۸ میدم همین بقیه جاها بیشتره یکی بیشتر بخواید دونه ای فقططط ۵۰

من  خواهرم مجرد بودیم همین بودیم متنفررر

ولی وقتی استرس بارداری دهشتم سر دودقیقه اومد دنبالم بردم ازمایش فهمیدم خواهر داشتن خوبه 

وقتی بی پناه مونده بودم اومد دتبالم فهمیدم بدم نیست

وقتی گفت بارداریت پوچه برام گریه کرد فهمیدم تنها نبودن گاهی قشنگه 

وقتی داشت زایمان میکرد تااا صب بالاسرش بودم براش قران گزاشتم بهش ورزش دادم دعا کردم دیدم خواعر بودنم خوبه 

وقتی بچشو بغلم گرفتم دیدن از خواهر بهترم هست 

گاهی ک میشینیم غیبت میکنیم هیلی حال میده 

دوتا کس۰خل ک ب هم مشاوره هم میدیم 

اون هعی میگ تو ادم نیستی قد زندگی نمیدونی هعی من ب اون میگم🤣🤣🤣🤣خلاصه قشنگیا خودشو داره

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
من  خواهرم مجرد بودیم همین بودیم متنفررر ولی وقتی استرس بارداری دهشتم سر دودقیقه اومد دنبالم ب ...

خواهر مثل مادر مهربونه 🤗❤

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
2706