2737
2739
عنوان

کسی بلده برام فا.ل بگیره ؟

60 بازدید | 9 پست

سلام کسی میتونه برای اقدام ب بارداریم فا.ل بگیره؟

ببینه به صلاحه یا نه

یکی برام گرفته میگ اقدام نکنم 

ب طور اتفاقی تو یه تاپیکی دیدم فا.ل می‌گرفت برای منم گرفت گفت هفته های اول سقط میشه🤦🏻‍♀️

لبخند روی لبان متصدی يخ زد !!!واقعا چه حقير و کوچک است آن که به خود مغرور است. چرا که نميداند بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز را در يک جعبه می گذارند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم چرا توجه میکنی اگ اعتقاد داشته باشی سرت میاد...وقتی خاستی اقدام کنی بگو خدایا اگ صلاحمه بهم بچه بده..بسپار ب خدا

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
2731
چیزی که گفت اتفاق افتاده یا نه هنوز ؟

هنوز اقدام نکردم

گفت نیت چیه گفتم درباره با داری برام بگیر بهم اینطوری گفت 

البته چیزای دیگ ای همگفت که واقعا فهمیدم فا.ل دروغ نیست از چند تا جزییات حرف زد ک درست بودن مثلا برادر شوهر یدونه دارم یا تو فکر کسب در آمد هستم یا درباره مادر شوهرم

برای همین فکرم درگیره

لبخند روی لبان متصدی يخ زد !!!واقعا چه حقير و کوچک است آن که به خود مغرور است. چرا که نميداند بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز را در يک جعبه می گذارند...
عزیزم چرا توجه میکنی اگ اعتقاد داشته باشی سرت میاد...وقتی خاستی اقدام کنی بگو خدایا اگ صلاحمه بهم بچ ...

تا ب حال نگرفته بودم اینم تو سایت دیدم شانسی گفتم اونم انجام داد 

هنوز اقدام نکردم گفت نیت چیه گفتم درباره با داری برام بگیر بهم اینطوری گفت  البته چیزای دیگ ا ...

وای مام یکی رو داشتیم هرچی از ته استکان میدید و میگفت بلااستثنا اتفاق افتاد اما متاسفانه چند سالیه نیستن و من همه جا رو زیر و رو کردم برا پیدا کردن یه شخص مطمئن 

اگه من نبودم منو تو چیزایی پیدا کن که دوسشون داشتم، مثل بابونه ها...
2738
هنوز اقدام نکردم گفت نیت چیه گفتم درباره با داری برام بگیر بهم اینطوری گفت  البته چیزای دیگ ا ...

به نظرم اگر تا حدودی درست گفته و حس خوب داری اطمینان کن خب

اگه من نبودم منو تو چیزایی پیدا کن که دوسشون داشتم، مثل بابونه ها...

اگر کسی هست که برام بگیره هر وقت و زمانی بود که از تاپیکم گذشته بود بگه 

ممنون میشم