2733
2739
ولی خیلی دوسم داره کمتراز گل بهم تو این سه سال نگفته همیشه همه جا تعریفمو میکنه خیلی باهام مهربونه خ ...

منم تجربه کردم شوهرمنم به شدت بهم وابسته بدون من میمیره اما خیانت کرد ۱بار منم سختی کشیدم درد کشیدم خون دل خوردم وبهش فرصت دوباره دادم بیشتر به خودم که خیلی دوسش داشتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه دوست داشت که خیانت نمی‌کرد 

مثل همسر من که اگه دوسم داشت ولم نمی‌کرد بره 😏

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔

عزیزم اون فقط بهت وابسته است وگرنه دوستت نداره...اگر داشت هیچ وقت نمیتونست با زن دیگه ای باشه برای یک لحظه

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2742
الهی بگردم هممون خلاصه زخم خوردیم چی بگم...اخه برا این مردا که فرقی نداره ما تودلمون دیگه مثله قبل د ...

عزیزم ایشون فقط وابسته است ن عاشق ... 

بیخودی خودتو گول نزن ‌.. کسیکه عاشق باشه خیانت نمیکنه . 

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼
اگه عاشقم نبود یعنی دوسمم نداشت پس چرا خودشو یه اب و اتیش زد که بهم برسه چرا به هیچ قیمتی نمیخواد از ...

مهریه ات چقده؟ 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
منم تجربه کردم شوهرمنم به شدت بهم وابسته بدون من میمیره اما خیانت کرد ۱بار منم سختی کشیدم درد کشیدم ...

چقدر سخت ☹️ 

چه عذابی داره برای زن 

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
2740
شوهر منم خیانت کرده ،بنظر آدمی که خیانت میکنه اصلا دوستت نداره ،ولی اگه میتونی تحمل کنی بمون چون همش ...

دوست داره ولی اشتباه کرده البته در مورد کسی صدق نمیکنه که پشیمونه وادم خوبی بوده همیشه و دیگه تکرار نکرده

دوست داره ولی اشتباه کرده البته در مورد کسی صدق نمیکنه که پشیمونه وادم خوبی بوده همیشه و دیگه تکرار ...

اوایل پشیمون بود و گریه میکرد التماس میکرد ببخشم ،ولی دوباره مچشو میگرفتم ،الان چون ب خانوادش گفتم میگه زن میگیرم گفتم هری 

نمیدونم چجوری تحمل میکنی  ولی جانی دپ میگه اگه زنی رو به عنوان همسر انتخاب کردی و دوست داشتی و ...

اون مال کسیه که عاشق دومی شده اما اکثرخیلنتا بخاطر هوسه نه عشق مردها بدون اینکه کسی دوست داشته باشند میتونن باهاش س ک س کنند بزن تو گوگل س ک س مرد با الاغ پس یعنی عاشق الاغه؟

یه پسر همسایه داریم با مرغ این کارو کرده بود مرغه مرد

استارتر 

شما میگی از سیگار متنفر بودی قبل از ازدواج و الان سیگار میکشه و موادم یواشکی...

کمک هم نمیکنه و دائم سرپایی و فقط دستور میده و اصلا درکت نمیکنه ...

بارها هم خیانت کرده ...

این مرد قطعا دوستت داره! همسرت بهتر از شما پیدا نمیکنه که هم کارای خونه ش رو روال باشه هم با دخترها رابطه بگیره ...

فقط چون نمیذاره طلاق بگیری شما هم باورت شده که دوستت داره 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2706