2752
2734

با رفتنت هیچیش نمیشه ، دوروزه فراموش میکنه ، فقط تو آسیب میبینی و شاید گیر بدتر ازین بیفتی .... تاپیک آخرمو بخون

میتونی زندگیتو شوهرتو باز بسازی

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا ک اینقدر بهت وابستست کاری نکن که دوربت براش عادی بشه اگ بری ۲ ۳ روز عذاب میکشه اما روز ۴ عادت میکنه و میبینه بدون ت هم زندگی میکنه

اصلا نرو و همچین کاری نکن بازم خودت میدونی

نزار عادت ب دوریت کنه 

جان منی❤️
2731
عزیزم اون فقط بهت وابسته است وگرنه دوستت نداره...اگر داشت هیچ وقت نمیتونست با زن دیگه ای باشه برای ی ...

عریزم  میتونی  کمکم  کنی  توی  دوتا  تاپیک  اخرم  

؟ مخوام  طلاق  بگیرم  شوهرم  رفقق  بازه  یک  روزه  فقط  کارم  گریه هست 😭😭😭

خب تو دوتا راه حل داری میتونی یه مدت بهش عذاب وجدان بدی و سواستفاده کنی اینم یه مدت میشه همش چکش کنی شاید یه مدت ک انجام نداد یا سنی ازش گذشت،گذاشت کنار کارشو یا میتونی جدا بشی ک این حس اولش جوگیرانس شاید یه مدت دنبالت افتاد ولی بعد اینکه طلاق گرفتی حس دلتنگی اومد و شاید هم پشیمونی ک چرا عجولانه تصمیم گرفتی 

نه اگه جدا بشم هرگز دیگه ازدواج نمیکنم یعنی خوشگلترین پولدارترین بهترین مردعالمم بیاد خواستگاریم به ...

ن اینو الان میگی ده سال دیگ این تفکر و نداری مردم نگاه ها حرفا اصلا اگه ایران هم نباشی حس تنهایی و نیاز یجا میاد سراغت

جدی میگی؟ مرغ؟ مگه میشه

آره به خدا

حشریت که بزنه به سرشون همه کار میکنن 

اصلا مهم نیسرف چیه حتی با جارو برقی

شوهر من با کسی بهم خیانت کرد که ازش متنفر بود حتی تو اون کار با رفتاراش و بی احترامیاش ریده بود بهش ولی اینقدر حقیر بود که حاضر نبود شوهرمو ول کنه بره

منم تو نی نی سایت دیدم همه خیانتکار ولی اطرافیانم کسیو ندیدم 

اخه تو از باطن مردای اطرافیانت خبر داری عزیزم؟ و اینکه کجا میرن و با کسی هستن یا نیستن فقط خدا میدونه

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...
اگه میخواستی بری بار اول می‌رفتی... موندنی هستی گلم. پس بیخودی خودتو عذاب نده بشین برای ادامه زندگیت ...

پول نداشتم جایی رو اجاره کنم میرفتم توکوچه چادر میزدم؟نمیشه که بی هیچ پس اندازی طلاق گرفت به بعدشم باید فکر کنی که کجا میتونی بری چیکارمیخوای بکنی

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...
مهریه ات چقده؟ 

صدو ده تا سکه

اخه تو از باطن مردای اطرافیانت خبر داری عزیزم؟ و اینکه کجا میرن و با کسی هستن یا نیستن فقط خدا میدون ...

نه خب خانوماشون اگ می‌فهمیدند طلاق میگرفتن 

اگ الان پس اندازی داری بهتره مهریه ات هم خوبه

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
استارتر  شما میگی از سیگار متنفر بودی قبل از ازدواج و الان سیگار میکشه و موادم یواشکی... کمک ...

اره میدونم بهترازمن پیدا نمیکنه که همه جوره به پاش وایسه چون عاشقش بودم خیلی زیاددد اما دلمو شکست‌‌‌... از لحاظ ظاهریم بخدا همه میگن خیلی خوشگلی خیلی نازی و همه جا تعریفمو میکنن هیکلمم خوبه نمیدونم چه مرضی داره این مرد. شانس ندارم این حال وروزمه.بختم سیاهه😔

2706