2733
2734
عنوان

قرص لتروزول و آمپول

59 بازدید | 14 پست

سلام. یکسالو نیمه اقدام بچه دومم نمیشه، دکترم قبلا لتروزول نوشت رفتم سونو گفت شده کیست ۴سانت.. ی، آمپولمم نداد، 

بعداز مدتی دکترمو عوض کردم حالا باز لتروزول داده میترسم باز شده باشه کیست یکشنبه سونو دارم، کسی بوده دفعه اول کیست بشه ولی دفعه بعدفولیکول خوب داشته یاشه؟ تورو خدا آرومم کنید

لتروزول قرص خوبی نیست اگه دویا ۳بار استفاده کردید و جواب نداده باید روش های دیگه رو امتحان کنید با یه دکتر زنان فوق تخصص ناباروری مشورت کنید

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله گلم من نورمحمدی هستم مشاورومدرس طب سنتی

خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم

من استادم نازا بود و فولیکول هاش بهم ریخته بود و تخمدان هاشم کیست سازبود

ولی با طب سنتی درمان شد..خداروشکر هم الان دوقلو داره پنج سالشونه

2731
چطوری، میشه یه کم توضیح بدید

با طب سنتی...الان استادم خودش درمان میکنه چون خودش خوب شدن رفته طب سنتی درس خونده و الانم ما ازاون آموزش دیدیم

درمان های ما بدون عوارض هستش..

رحم شما چون بیش ازحد سرده و تنبلی تخمدان دارین رحمتون کیست سازشده..اڭه ازریشه درمان نشه دوباره هم کیست میسازه

2740
حتما دکتر مناسب انتخاب کن من یکسال درگیر این قرص بودم و ذخیره تخمدانم رو به شدت کاهش داده بود

خب چرا اقدام نمیکنی بازم مگه چندسالته???

استاد من نازا بود الان خدابهش دوقلو داد

شما چون این قرص به رحمتون آسیب زده

با یه پاکسازی کامل رحمتون میتونین مشکلتون رو برطرف کنین و دوباره باردارشین توکل کن بخدا

خب چرا اقدام نمیکنی بازم مگه چندسالته??? استاد من نازا بود الان خدابهش دوقلو داد شما چون این قرص ب ...

نه عزیزم اصلا علاقه ای به بچه ی دوم ندارم 

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
عزیزم کیست درمویید حتما باید عمل کرد یا با دارو هم خوب میشه شما میدونید؟

سلام گلم منظورت کیست مویی هستش??????

بله ما باطب سنتی بدون نیاز به عمل برطرفش میکنیم

کیست مویی از نظر طب سنتی یعنی انباشت خلط بلغم و خلط سودا و مصرف تغذیه سودا و یا نوشیدنی سودا در آن ناحیه است که دچار عفونت می شود.

2706