2733
2739

منم داشتم امااصلا لکه‍ بینی نداشتم خودش جذب بدنم  شد 

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
احتمال داره ان شاالله که دفع شده عزیزم برات صلوات می‌فرستم که کامل دفع شده باشه 

قربونت برم عزیزم ممنون دیشب دکتر سونو گفت ساک بارداریت خیلی ب سمت چپت نزدیک احتمال خارج رحم داره من ۲بار سونو واژینال دادم گفتن اصلا خارج رحم نیس و اینک اگ خارج رحم بود ک ساک بارداری و کیسه زرده رو نمیدید ک!!!؟

قربونت برم عزیزم ممنون دیشب دکتر سونو گفت ساک بارداریت خیلی ب سمت چپت نزدیک احتمال خارج رحم داره من ...

دکتر زنان سونو کرد اینو گفت یا سونولوژیست ؟ این خیلی مهمه دکتر زنان اصلا اجازه سونو نداره اگر زنان بهت گفته اصلا کمترین توجهی به حرفش نکن 

بعد اینکه اگر خارج رحمی باشه درد داری 

قبل بارداری مشکل عفونت یا بسته بودن لوله داشتی ؟ 

دکتر زنان سونو کرد اینو گفت یا سونولوژیست ؟ این خیلی مهمه دکتر زنان اصلا اجازه سونو نداره اگر زنان ب ...

دکتر سونو گفت بعدشم من ۲بار سونو واژینال بیرون انجام دادم‌گفت خارج رحم نیست و ساک بارداری و کیسه زرده مشخصه و فقط هماتوم داری این دکتر دیشبم ک گفتم گفت شاید من اشتباه کنم خب اگ خارج رحم باشه ک سونو شکمی نشون نمیده و اینک ساک بارداری مشخص نمیشه ک؟؟

2738
دیشب بنده خدا همسرم خیلی ناراحت شد ما بعد ۸سال باردار شدم توروخدا برام دعا کنید ولی خداروشکر هیچ درد ...

الکی به خودتون استرس ندید استرس می‌تونه از هیچی فاجعه درست کنه این بچه سالم و سلامت قراره بیاد بغلت چیزی غیر از این وجود نداره چیزایی که گفتی نشون دهنده همین مسأله ست خونریزی هم بخاطر هماتومی بوده که ان شاالله کامل دفع شده 

با دکترت صحبت کن شاید نیاز باشه بعد از پایان خونریزی بری سونو خیالت رو راحت کنی که به کل از بین رفته هماتومت