2733
2734
واقعا یه اتاق هشتصد هزار دلار خوشحالی داره؟ نه پس میره مست میکنه ک همه چیو فراموش کنه

دیگه اینو از کجا اوردی؟

بهترین خونه تو آمریکا ۴۰۰ هزار دلاره

وای خدای من هشت هزارتا فقط دویست هزار تا دیگه میخواد که بشه یک میلیون دلار

واقعا یه اتاق هشتصد هزار دلار خوشحالی داره؟ نه پس میره مست میکنه ک همه چیو فراموش کنه

چی زدی خدایی؟ کجا یه اتاق هشتصد هزار دلار قیمت داره؟ 

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلی جون کنده بره اونور که زندگیش عالی باشه دیده اوضاع چیه گفته اع رکب خوردیم کیومرث

بزار حداقل خودمو خراب نکنم از زندگیش تعریف میکنه و ناخواسته کلی جوون دیگه هم هوایی میکنه کل جوونیشونو تلاش کنن از زندگی و خانوادشون بزنن برن اونور 

ولی آسمون خدا همجا یه رنگه اگه قراره همجا برای رفاه تلاش کنی چرا تو خاک خودت پیش کسایی که دوسشون داری نباشه 

آدمی که دلش تو کشور خودش گرفته هر گوشه دنیا بره حالش همینه و حتی بدترم میشه 

سورنا تو اهنگ گریز از مرکز قشنگ این حرفو توصیف میکنه : 

اگه زمان بگیره عفونت از مکان نمیشه عبور کرد

2731
دیگه اینو از کجا اوردی؟ بهترین خونه تو آمریکا ۴۰۰ هزار دلاره وای خدای من هشت هزارتا فقط دویست هزار ...

یعنی هشتاد بوده میگی؟ بازم خود دختره داشت میگفت ب نسبت درامدش گرونه 

کاربری دوم🤧 به جایی رسیدیم که باید توضیح بدیم که رابطه مقعدی عادی نیست🤦🏻‍♀️ دیدن فیلم های ... هم اصلا عادی نیست کسایی که این فیلم ها رو میبینن دچار اعتیاد میشن و فانتزی هایی مثل شکنجه های جنسی و میسترس و اسلیو و تجاوز و تنوع طلبی و بعدش خیانت و بعدش رابطه چندتایی و همین رابطه مقعدی و هزارویک انحراف جنسی رو همین فیلم ها زیاد کردن .
فک کنم کم کم شهرونداونجا میشن  دانشجوهستن مقاله دادن اونجا حقوق هم بهشون میدن

عزیزم دارم در مورد خودم میگم میگم من نمیتونم با هویت ایرانی کار فریلنسری کنم باید هویت یگ کشور دیگه رو انتخاب کنم اونم با کلی دردسر

اینا که اونجا حقوق بهشون میدن عالین

نه کار به راحتی نتونسته پیدا کنه هزینه ها هم بالا بود ۱۷ میلیاردش به فنا رفت بنده خدا 

ارژنگ امیر فضلی خودش فیلم داد بیرون که تو به اصلاح اسنپ کانادا کار میکنه 

یا بازیگر نقش مختار الان تو خارج راننده یه شخص شده تو کانادا متاسفانه 

حداقل باید ۱۰۰ میلیارد پول برده باشن یا با یک تخصص یونیک رفته باشن که کارشون از قبل آماده بوده باشع ...

آره مقاله دادن اونجا پذیرفتنشون ودولت اونجا داره بهشون حقوق میده

لطفا هیچکس درخواست دوستی نده 
دیگه نون بربری و پنیر تبریزی و چایی شیرین پیدا نمیکنی اصلا شاید دیگه تو تنهایی صبونه نخوری:))

هست بابا😂اگر واسهداینا موندی‌و مهاجرت نکردی بیخیال شو

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
2706