2737
2739
عنوان

همه بیایین

51 بازدید | 9 پست

اول از همه بگین متاهلین یا مجرد

بعد به اینکه خوشبخت هستین نمره بدین از 1 تا 10

و متاهلا بگین آیا دوران مجردی خوشبخت تر بودین یا الان

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍

ایشالله پنج قلو حامله شن😂😂

وای امضات

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
متاهل با نمره ۱۰از۱۰ مسلما الان خوشبخت ترم تا دوران مجردی

چه خوب

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍
مجرددددددددم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 دعا کنید  برام  

خدایا بزن پس کله یکی بیا اینو بگیزه این بدبخت ترشید 

2738
این  چ  دعایی بود اخه  😒

شوخی بود💔😂😂😂😂😂