2733
2734

۴سال باهم بودیم 

خیلی وقت نیس کات کردیم ایقدددد خودمو جلوش کوچیککک کردددم ک نگو 

چن بار بم خیانت کرد میگف من لاشیم ولی تورو. هم ول نمیکنم 

بش گفتم میرم مشروب میخورم گف برو هر گوهی دوس داری بخور دیگ هم بم پیام نده بای 

هرچی پیام دادم ج نداد صدتااا پیام دادم بش 

دیشب تولدش بود تبریک. گفتم سین هم نزد با اینکه پشت سر هم داره تبریک. تولداشو استوری میکنه

انقد خودمو بی ارزش کردم جلوش تاحالا دلم میخواد خودکشی کنم

دستِ مَن اَلکله دستت جوینت جای خالیتَم میشه هَر بیت پُر…🦄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

چند سالته؟ 

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
2740

خودکشی نکن

در عوض رو مهارت "کنترل کردن اعمال و احساساتت" کار کن

اصلا هیچ توجیهی نداره که رفتی تولدشو بهش تبریک گفته

وقتی یکی میشه اکست، یعنی دیگه تو زندگیت نیست!!

دلیل داره ادما از هم جدا میشن. نادیده گرفتن اون دلیل فقط خودت لطمه می زنا

تمام تمرکزت رو بزار رو تقویت اون مهارتی که بهت گفتم

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

گاهی حرف دیگران نمیتونه تو رو از عملی که به صلاحت نیست بازداره نیازه اینقدر از اون طرف که همه میگن نرو سمتش ضربه بخوری و کوچک بشی تا به خودت بیای و دست بکشی 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
برو پیاماتو پاک کن و بلاکش کن

میخاستم بلاک کنم گفتم شاید ی روزی پشیمون شه برگرده بلاکش نکنم هنوزم دلم راضی نمیشه باورم نمیشه ک نیست

دستِ مَن اَلکله دستت جوینت جای خالیتَم میشه هَر بیت پُر…🦄
۱۸ اون ۲٠

عزیزم هم سن شما کمه هم اون اقا

از همه جا بلاکش کن و اصلا جایی چکش نکن

بشدت ذهنتو سرگرم کن تا یک سال و چند ماه

بعد برات عادی میشه میدونم که فراموش نمیشه، فقط عادی میشه

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
2706