2737
2739
عنوان

بازارچه مدرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 38 پست
برا خودمونه ی مقدارم مالیات😂

🤣باز اینجوری میصرفه

الویه میتونی درست-کنی باگت کوچیک بگیری ساندیچی کنی..هر ساندویچو ۲۰ بفروشی

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜

یادش بخیر ما هفته پیش بلال بردیم با منقل ۳مبیون در آوردیم 😂😂😂

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
🤣باز اینجوری میصرفه الویه میتونی درست-کنی باگت کوچیک بگیری ساندیچی کنی..هر ساندویچو ۲۰ بفروشی

عالیه😙

نمیتونی بمونی و ببازی، باید بری و یه گوشه ای دنیاتو بسازی،میرسم به فردا من،مال منن رویاهام👥
2740

وای

واقعا😂

نمیتونی بمونی و ببازی، باید بری و یه گوشه ای دنیاتو بسازی،میرسم به فردا من،مال منن رویاهام👥

شوووخی میکنی😂😂

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜

بیشترین چیزی که فروش میرفت تو مدرسه ما همیشه سمبوسه بود دست همه یدونه بود چه سردش چه گرمش

میتونی بذاری قابلمتو وسط پارچه اگ نخوای سرد بشه

سس کچاب هم ببر بزن روش هر کی گرفت

من اخرین بار هر کدوم ده تومن میفروختن وسط نون سمبوسه یکم سوسیس و پنیر پیتزا ریخته بود همه هم به به چه چه میکردن

وای واقعا😂

اره خیلی خوب بود غذای همه مونده بود همه فقط بلال می‌گرفتن 

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
2706