2752
2734
عنوان

بازارچه مدرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 38 پست
شوووخی میکنی😂😂

نه بخدا جدی میگم😂😂

ی عالمه بلال بردیم با منتقل تند تند کباب میکردم دوستامم سس میزدن روش خیلی خوشمزه بود بوش کل حیاط رو برداشته بود همه میمودن می‌خریدم می‌خوردن 

پیراشکی مرغ هم خوشمزه س  پارسال یدونه  از همکلاسیم میفروخت  همون نیم ساعت همش و خریدن

حقیقت این است که انسان ها از شنیدن بدبختی دیگران  خوشحال میشوند،چون باعث میشودباور کنند که خوش بختند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سالاد ماکارونی و الویه از همه بهتره به نظرم

سمبوسه سردش نمیچسبه

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2731
پیراشکی مرغ هم خوشمزه س  پارسال یدونه  از همکلاسیم میفروخت  همون نیم ساعت همش و خریدن

سرد باشه بد نمیشع؟

نمیتونی بمونی و ببازی، باید بری و یه گوشه ای دنیاتو بسازی،میرسم به فردا من،مال منن رویاهام👥
سالاد ماکارونی و الویه از همه بهتره به نظرم  سمبوسه سردش نمیچسبه

نظرم اینه سالاد الویه با بسکوییت ترد درست کنم چطوره؟

نمیتونی بمونی و ببازی، باید بری و یه گوشه ای دنیاتو بسازی،میرسم به فردا من،مال منن رویاهام👥
نه بخدا جدی میگم😂😂 ی عالمه بلال بردیم با منتقل تند تند کباب میکردم دوستامم سس میزدن روش خیلی خوشم ...

یعنی یکی از بهترین-ایده هایی که بوده که تو کل عمرم دیدم👍👍👍

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜
نظرم اینه سالاد الویه با بسکوییت ترد درست کنم چطوره؟

با نون تست بهتره به نظرم 

فینگر فود هم میتونی درست کنی

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼