2752
2734
عنوان

بازارچه مدرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 466 بازدید | 38 پست
شوووخی میکنی😂😂

نه بخدا جدی میگم😂😂

ی عالمه بلال بردیم با منتقل تند تند کباب میکردم دوستامم سس میزدن روش خیلی خوشمزه بود بوش کل حیاط رو برداشته بود همه میمودن می‌خریدم می‌خوردن 

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺

پیراشکی مرغ هم خوشمزه س  پارسال یدونه  از همکلاسیم میفروخت  همون نیم ساعت همش و خریدن

حقیقت این است که انسان ها از شنیدن بدبختی دیگران  خوشحال میشوند،چون باعث میشودباور کنند که خوش بختند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سالاد ماکارونی و الویه از همه بهتره به نظرم

سمبوسه سردش نمیچسبه

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2731
پیراشکی مرغ هم خوشمزه س  پارسال یدونه  از همکلاسیم میفروخت  همون نیم ساعت همش و خریدن

سرد باشه بد نمیشع؟

نمیتونی بمونی و ببازی، باید بری و یه گوشه ای دنیاتو بسازی،میرسم به فردا من،مال منن رویاهام👥
سالاد ماکارونی و الویه از همه بهتره به نظرم  سمبوسه سردش نمیچسبه

نظرم اینه سالاد الویه با بسکوییت ترد درست کنم چطوره؟

نمیتونی بمونی و ببازی، باید بری و یه گوشه ای دنیاتو بسازی،میرسم به فردا من،مال منن رویاهام👥
نه بخدا جدی میگم😂😂 ی عالمه بلال بردیم با منتقل تند تند کباب میکردم دوستامم سس میزدن روش خیلی خوشم ...

یعنی یکی از بهترین-ایده هایی که بوده که تو کل عمرم دیدم👍👍👍

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜
نظرم اینه سالاد الویه با بسکوییت ترد درست کنم چطوره؟

با نون تست بهتره به نظرم 

فینگر فود هم میتونی درست کنی

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼