2737
2734
عنوان

عوارض سقط برای شما چی بود؟

360 بازدید | 31 پست

سلام روز همگی بخیر انشالله تنتون سلامت باشه

خانمایی که تجربه سقط داشتین عوارضش برای شما چی بود؟

اگه تاپیک میزنم نظر محترمانه و عاقلانه میخوام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
تا دو ماه درد رحم و شکم داشتم. بعد دوچرخه سواری کردم بهتر شدم. ۴/۵ ماهه سقط شد

ببخشید شما چقدر طول کشید دوباره پریود بشید 

"قوی ترین دارو همین قرص بودن دلمون به خداست🙂💙"  آگاه باشید که تنها با یاد خدا دلها آرام میگیرند"خدا  جونم شکرت خیلی دوستت دارم،🥰🌿💙.
2740
برای سقط شما خیلی اذیت شدین؟

من خیلی درد کشیدم خونریزی شدید 😓۱۲ هفته سقط شد کورتاژ کردم اونم بعد ۶ سال حامله شدم 

"قوی ترین دارو همین قرص بودن دلمون به خداست🙂💙"  آگاه باشید که تنها با یاد خدا دلها آرام میگیرند"خدا  جونم شکرت خیلی دوستت دارم،🥰🌿💙.
من خیلی درد کشیدم خونریزی شدید 😓۱۲ هفته سقط شد کورتاژ کردم اونم بعد ۶ سال حامله شدم 

عزیزم انشالله تنت همیشه سالم و سلامت باشه❤️

اگه تاپیک میزنم نظر محترمانه و عاقلانه میخوام
عزیزم انشالله تنت همیشه سالم و سلامت باشه❤️

به همچنین 🌿☺

خیلی سختی بعدش روحی بود که تا سه ماه گریه میکردم افسرده شده بودم خدا برا هیچکس پیش نیاره

من وقتی زایشگاه رفتم معاینه کرد و بعد سونو گفت ختم بارداری عین ابر بهار گریه میکردم همه نگاهم میکردن بعد همه باردار واسه زایمان اومده بودن فکر کنم چی کشیدم😭😭😭😭😭😭😭😭

2706