2733
2734
عنوان

عوارض سقط برای شما چی بود؟

372 بازدید | 31 پست

سلام روز همگی بخیر انشالله تنتون سلامت باشه

خانمایی که تجربه سقط داشتین عوارضش برای شما چی بود؟

اگه تاپیک میزنم نظر محترمانه و عاقلانه میخوام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تا دو ماه درد رحم و شکم داشتم. بعد دوچرخه سواری کردم بهتر شدم. ۴/۵ ماهه سقط شد

ببخشید شما چقدر طول کشید دوباره پریود بشید 

"قوی ترین دارو همین قرص بودن دلمون به خداست🙂💙"  آگاه باشید که تنها با یاد خدا دلها آرام میگیرند"خدا  جونم شکرت خیلی دوستت دارم،🥰🌿💙.خدایا به من هم فرزندی سالم و صالح عطا کن الهی آمین😊🌸."در خواست دوستی از طرف آقایون پذیرفته نمیشه🙏"
برای سقط شما خیلی اذیت شدین؟

من خیلی درد کشیدم خونریزی شدید 😓۱۲ هفته سقط شد کورتاژ کردم اونم بعد ۶ سال حامله شدم 

"قوی ترین دارو همین قرص بودن دلمون به خداست🙂💙"  آگاه باشید که تنها با یاد خدا دلها آرام میگیرند"خدا  جونم شکرت خیلی دوستت دارم،🥰🌿💙.خدایا به من هم فرزندی سالم و صالح عطا کن الهی آمین😊🌸."در خواست دوستی از طرف آقایون پذیرفته نمیشه🙏"
برای سقط شما خیلی اذیت شدین؟

خیلی

سختی بعدش روحی بود که تا سه ماه گریه میکردم افسرده شده بودم

خدا برا هیچکس پیش نیاره

لطفاً خواهشاً کاربرای زیر ۱۸ سال ریپلای نزنن.مرسی قشنگا
من خیلی درد کشیدم خونریزی شدید 😓۱۲ هفته سقط شد کورتاژ کردم اونم بعد ۶ سال حامله شدم 

عزیزم انشالله تنت همیشه سالم و سلامت باشه❤️

اگه تاپیک میزنم نظر محترمانه و عاقلانه میخوام
عزیزم انشالله تنت همیشه سالم و سلامت باشه❤️

به همچنین 🌿☺

خیلی سختی بعدش روحی بود که تا سه ماه گریه میکردم افسرده شده بودم خدا برا هیچکس پیش نیاره

من وقتی زایشگاه رفتم معاینه کرد و بعد سونو گفت ختم بارداری عین ابر بهار گریه میکردم همه نگاهم میکردن بعد همه باردار واسه زایمان اومده بودن فکر کنم چی کشیدم😭😭😭😭😭😭😭😭

2706