2737
2734
عنوان

دعا نویس گفته تو بدنت آفت داری🥲🥲

195 بازدید | 14 پست

بهم فعلا دعا ننوشت ی دعای دیگ برام داده بود گفت اگه بدم سنگینی میکنه🥲

گفت که روز سه شنبه رفتی قبرستون جسمت و روحت پر شده از افت چیکار کنم🥲

مثلا شبا قبل خواب چند بار ب پشتم نگاه میکنم حس‌میکنم یکی پشتم خوابیده 

یا از خواب میپرم

یا وقتی استرس میگیرم تمام استخونای بدنم میلرزه 

چیکار کنم رفع شه

حتما به حرفش گوش بده

اون اگ هنر دیگه ای بلد بود چرا دعانویس شد!؟! 

آدما هرچی کمبود دارن راجع بهش بحث میکنن، اونی ک میگه بی سوادا شعور ندارن ی بیشعوره، اونی ک میگه تحصیلات ارزش نداره ی بی ارزشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سوره تکویر بخون 

با صوت بقره گوش کن 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2731

🤦🏻‍♀️

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2740
حتما به حرفش گوش بده اون اگ هنر دیگه ای بلد بود چرا دعانویس شد!؟! 

واقعا کاش میرفتم دعا نویس میشدم مفتی و بدون زحمت جیبتم پرپول میشد😁

حیف اسلام دستو پامو بسته

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏
واقعا کاش میرفتم دعا نویس میشدم مفتی و بدون زحمت جیبتم پرپول میشد😁 حیف اسلام دستو پامو بسته

بخدا ی زعفرون برمیدارن ی قلم میزنن توش کلی پول میگیرن

آدما هرچی کمبود دارن راجع بهش بحث میکنن، اونی ک میگه بی سوادا شعور ندارن ی بیشعوره، اونی ک میگه تحصیلات ارزش نداره ی بی ارزشه
2706