2733
2739
عنوان

اتفاق ترسناک همین الان تو خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 5479 بازدید | 176 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خود کم بینی دازی؟

ن خود واقع بینی دارم

واقعیته دیگ دخترای روسیه ای زیباییشون زبانزده همه جاست

نمیگم همه ایرانیا زشتن 

ولی قیافه های معمولی دارن 

و البته ک تووش خوشگل هست ولی دیگ همههه نیستن

مثل شمام دیگ خودشیفتگی ندارم بگم زیباترین زنان جهان ما هستیم

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
2742
ن خود واقع بینی دارم واقعیته دیگ دخترای روسیه ای زیباییشون زبانزده همه جاست نمیگم همه ایرانیا زشتن ...

نه تنها خود کم بینی داری بلکه متن رو هم نمیتونی درست بخونی. گفتم جزو زیباترین ها هستن. نگفتم زیباترین هستن. یه سرچی بزنی میبینی که واقعا هستن. در مورد روس ها هم بیشتر عکساشونو نگاه کن

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

صوت سوره ی بقره تا ۴۵ روز بطور مداوم تو خونه بذار اگه اینه قدی دارید شبا یه پارچه روش بکشید و توی اتاق خوابتون یه قران بذارید و قبل از خواب هم چهار قل و ایه الکرسی یادتون نره

2740
نه تنها خود کم بینی داری بلکه متن رو هم نمیتونی درست بخونی. گفتم جزو زیباترین ها هستن. نگفتم زیباتری ...

ی بیماری روانی هستی اسمش متاسفانه الان یادم نمیاد

اینکه مردمو قضاوت میکنن و مشکوکن ب حرفاشون 

کاش یادم بود بهت میگفتم کمکی میشد بهرحال

خدا ارومت کنه

نه تنها خود کم بینی داری بلکه متن رو هم نمیتونی درست بخونی. گفتم جزو زیباترین ها هستن. نگفتم زیباتری ...

دیگ ریپتم نمیخونم😝😝

وای اسی خیلی ترسناکه‌ادم‌تم‌خونه خودش اسایش ندارع باز خوبه شوهرت هس تنها نیستی

شوهرم بدتر ترسید همیشه میگفتم مسخرم میکرد الان میگه برو پیش دعا نویس و منی ک اعتقاد ب دعا نویس ندارم بقرآن قسم پاهام یخ کرده بدنم یخ کرده الانم انگار یه هسته ی چیزی انداختن تو سینک صداش اومد

دیگ ریپتم نمیخونم😝😝

اتفاقا می خونی. دوسدارم بدونم کجای حرف من به قضاوت و شکاکی ربط داشت. موفق باشی بحث با شما بی فایدست

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
 انگار مغزم توش یه چیزیه سردرد شدم

آیت الکرسی بخون خوب میشی عزیزم 

منم یه مدت اینجوری بودم حتی پدر و مادرم هم تو روز میدیدن یه خناس بود کوتوله و خاکستری رنگ 

اما بعد مدتی خوب شدم چندین بار باطل سحر گرفتم و متوجه شدم که اون موجود از سحر که برام انجام داده بودن وارد خونه شده و اهالی رو اذیت میکنه 

الان خوبم و هروقت میترسم سعی میکنم خودمو مشغول کنم و یا آیت الکرسی میخونم 

شما چون چاکراهات بازه بیشتر جذبت میشن 

وقتی چشم سومت باز باشه و پاکسازی نکنی و رعایت نکنی هر انرژی منفی ای جذبت میشه و بهت میچسبه 

صوت سوره ی بقره تا ۴۵ روز بطور مداوم تو خونه بذار اگه اینه قدی دارید شبا یه پارچه روش بکشید و توی ات ...

دورت بگردم من همیشه قرآن بالا سرمه  چاقو هم میزارم زیر بالشتم همسرم همیشه مسخرم میکرد میگفتم سایه میبینم یاصدام میکنن تا امروز ک باور کرد  مثلا کلیدو دیدی آویزون رو قفل  در اتاق یهو ثابت بود من خونه تنها بودم میدیدم یهو ب سرعت تکون میخوره انگار یکی محکم کلیدو تکون میده

2706