2733
2734
عنوان

اتفاق ترسناک همین الان تو خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 5524 بازدید | 176 پست
ارعه عزیزززم حتمااا

خود کم بینی دازی؟

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عاشق چه چیزی میشن ؟ چه اخلاقی مگه باعث جذبشون میشه ؟

عزیزم من تاپیکای قبلمم بخونی متوجه میشی من جن میبینم ن  ب طور واضع سایه ولی یکی دو دفعه شبیه مادرم دیدمشون ب دوران مجردیم خیلی دنبال جن و جن گیری بودم

عاشق چه چیزی میشن ؟ چه اخلاقی مگه باعث جذبشون میشه ؟

انسان اشرف مخلوقات عزیزم متاسفانه اون قدرت اون شکوه که انسان داره رو خود ماها نمی‌بینم انسان تنها و تنها موجودی هست که روح خداوند و تمام و کمال دریافت کرده عزیزم هیچ موجود آفریده خداوند این رو نداره و روح انسان بسیار بسیار زیباست و شکوهمند

2731
عزیز دلمومنونمیگم خوشگلم ک من دوران مجردیم خیلی پیگیر جن و جنگیری بودم

شما رو نمیگم در کل جواب اون خانومو دادم

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
بعد  یهو دیدم شوهر داد میزنه آی پام چرا لگدش کردی انقد محکم مگه نمیبینی شکسته یهو من با سرعت از ...

دعای حرز امام جواد صغیره

وضو بگیر رو ب قبله بنویس ۳ تا 

یکیشو بزار داخل کمدت بین لباسات

یکیشو بزار توو کیف پولت ک همیشه باهات باشه 

یکیشم بزار توو گوشه ی پذیراییتون

سوره یس ب مدت چهل روز توو خونتون پخش بشه 

اگ دیدی بازم این چیزارو اول ب روانپزشک مراجعه کن 

چون هر دعا نویسی راستگو نیست 

هر جن عاشقی داشته باشی با اینا میره اگ نرفت مشکل از جای دیگه ست 

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
انسان اشرف مخلوقات عزیزم متاسفانه اون قدرت اون شکوه که انسان داره رو خود ماها نمی‌بینم انسان تنها و ...

یعنی اگر کسی پاک تر باشه بیشتر جذبش میشن ؟

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
عزیز دلمومنونمیگم خوشگلم ک من دوران مجردیم خیلی پیگیر جن و جنگیری بودم

اگر جنگیری کنی تو خونه ای و از جن خداحافظی نکنی همونجا میمونه و اذیتت میکنه و بهت میچسبه و ازت تغذیه میکنه

بهتره هرچه سریعتر خونه تو پاکسازی کنی عزیزم

یعنی انقد بدم میاد میان ماورایی رو بزور تبدیل ب علم پزشکی میکنن و ربطش میدن

بقرآن بخداقسم میبینم  سایه چرا باور نمیکنن شوهرم انقد مسخرم میکرد تا امروز خودش متوجهش شد

2706