2733
2739

بنظر من دبیرستان هنرستان برای دخترا بهتره 

هم یه هنری یاد میده هم تمام هنرهاش جوریه که میتونی دنبالش کنی و بعدا کسب درآمد کنی حالا یا تو خونه یا بیرون یا هم میشه کارمند شد از طریقش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست من رفت هنرستان رشته ی خیاطی 

متاهل هم بود و اصلا اذیت نشد چون هم درستشون سبک بود و میتونست به کارهای دیگش هم برسه 

و الان بعد سه سال میتونه کلی لباس واسه خودش بدوزه و یسری هم سفارش گرفته

2731

شاغل 

بالاخره درآمد داشتن بهتره

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
2740
شاغلم  اما حقوقم کمه مجبورم شغل دوم هم داشته باشم  اگه حقوقم کم نبود راحت تر بودم و وقت ...

هر شغلت چقدر درآمد داری ؟؟

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
هر دوتاشون کم هستن با هم جمع شدنی میشه ۱۵ تومن پول 

خوبه.ایشالله پر برکت باشه