2733
2734

بنظر من دبیرستان هنرستان برای دخترا بهتره 

هم یه هنری یاد میده هم تمام هنرهاش جوریه که میتونی دنبالش کنی و بعدا کسب درآمد کنی حالا یا تو خونه یا بیرون یا هم میشه کارمند شد از طریقش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دوست من رفت هنرستان رشته ی خیاطی 

متاهل هم بود و اصلا اذیت نشد چون هم درستشون سبک بود و میتونست به کارهای دیگش هم برسه 

و الان بعد سه سال میتونه کلی لباس واسه خودش بدوزه و یسری هم سفارش گرفته

2731

شاغل 

بالاخره درآمد داشتن بهتره

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
شاغلم  اما حقوقم کمه مجبورم شغل دوم هم داشته باشم  اگه حقوقم کم نبود راحت تر بودم و وقت ...

هر شغلت چقدر درآمد داری ؟؟

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
هر دوتاشون کم هستن با هم جمع شدنی میشه ۱۵ تومن پول 

خوبه.ایشالله پر برکت باشه