2737
2734

فک کنم عمرم توخونه وبدون هیچ پیشرفت وغمگین بودن بگزرع هرچقدر سعی میکنم انگیزه ایجاد کنم وسعی بکنم بعد یه مدت باز مثل قبل میشه

انگیزه زندگی ندارم کلا نمیتونم خودمو با زندگی تطابق بدم 

وضعیفم خیلی وعذاب میکشم وقتی میبینم مردم دارن زندگی میکنن وکارایی ساده ای ک من نمیتونم انجام بدم رو میدم حسرت میخورم

راهی ک میمونه چیه ؟

اینکه سال ها بگزرع به بطالت وبی عرضگی وعذاب 

ویهو خودتو ببینی ک پیر شدی ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
۱۹سالمه  تلاش دارم میکنم ولی خیلی ناامیدم وسختمه

شما که اول راهی عزیزم 

خودت رو جمع جور کن ، یادت باشه بهترین موقعیت سنی رو داری که خیلیا دوسدارن برگردن و از این سن استارت بزنن

یه مشاوره رایگان هست شمارشو از نت بگیر زنگ بزن  کمکت میکنه

چه ربطی داره ؟متوحه نشدم 

یک برنامه به اسم علم اسامی هست تو بازار

بگیر وببین ،توضیحات داره

میگن ارتعاشات نام تو سرنوشت تاثیر داره، خودسر نباید عوض کنی.

تو گوگل هم در موردش زیاد دیدم.

تو بعضی کشورها چون اهمیت  این موضوع را فهمیدند محدودیت تغییر نام ندارند ولی ایران اینطور نیست.

عجیبه ولی میگن علمی هست.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
شما که اول راهی عزیزم  خودت رو جمع جور کن ، یادت باشه بهترین موقعیت سنی رو داری که خیلیا دوسدا ...

نمیدونم 

ولی واقعا همه چیز به ذهنم  برمیگرده وقتی دارم خوب پیش میرم یهو بی دلیل جوری ناامید میشم ک دیگع آخر راهه 

درحالی ک علاقه هم دارم واستعداد هم میگن دارم ولی هیچ وقت خودمو باور نکردم 

وانقد نوسانی هستم ک واقعا نمیشه فهمید چی میشم 

چون امکان داره خوب هم پیش ببرم ولی با ناامید شدن و گذاشتن تلاشم همه چی رو خراب میکنم 🥲

اکثر وقتها برام سخته حتی به خودم برسم انقد ک افسردم ولی تلاشمو میکنم درسمو بخونم ولی بد پیش رفتم و دیگه امکانش نیست ولی باز تلاشمو میکنم ولی صرفا برای نداشتن عذاب وجدان  از اون ورم نمیتونم سال بعد بمونم چون این سال رو هم دارم با زور سپری میکنم 

باید برم دانشگاه آزاد .از تفکر بقیه میترسم ک درمورد این قضاوتم کنن وهیچ وقت منو موفق نبینن چون شکست خوردم قبلا دوست دارم اثبات کنم ک میتونم .ولی سلامت روان ندارم برای این کار این عمق تلاشمع ک دارم می‌زارم هر روز با گریه وعذاب 

یک برنامه به اسم علم اسامی هست تو بازار بگیر وببین ،توضیحات داره میگن ارتعاشات نام تو سرنوشت تاثیر ...

شاید برای بقیه این منطقی وخوب  باشه ولی  بنظرم بستگی ندارد .چون با توجه به چیزی ک گفتی فک میکنم مربوط به تلقین و...باشه ک صرفا علم خاصی نیست وممکنع برای بعضی ها عمل کنه ک

ومشکلی ک من دارم فراتر از اینه ویه چیز درونی ک بر میگرده به تفکرات درمورد خودم ک منجر به بی اعتماد به نفسی وناامیدشدی  اینطوری نیستم ک ندونم چه مشکلی دارم و کاملا میتونم احوالی ک دارم رو توصیف کنم ولی واقعا نمیدونم چاره کار چیه 

به روانپزشک مراجعه کردم قرص واینا ولی فایده ای نداشت 

امیدوارم شما هم موفق بشین وبه تصویری ک تو ذهتون از خودتون دارین برسین 

شاید برای بقیه این منطقی وخوب  باشه ولی  بنظرم بستگی ندارد .چون با توجه به چیزی ک گفتی فک ...

این هم حرفیه

ولی ما تو دنیایی هستیم که خیلی چیزها را از ما پنهان می کنند.

هیچ چیز بعیدی وجود نداره.

مثلا بارها میشنویم که مبادا اسمتون را به کسی بگید که جادو می کنند.

یا وسایلهایی از خونه گم میشه بدون اینکه دلیل منطقی داشته باشه.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)