2733
2734
عنوان

کمکم نمیکنین؟

211 بازدید | 16 پست

بچها من برای جوش صورتم به متخصص مراجعه کردم و ایشون برام این قرصو تجویز کرده ولی هیچ آزمایش هورمونی ازم نگرفته و پریودم منم منظمه 4روزه از این قرص استفاده میکنم حالت تهوع شدیدی دارم اگه قطعش کنم مشکلی ایجاد میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
تا ی هفته نمیتونم برم دانشجو ی شهر دیگم 

خب بنظر من تو همون شهری که داری درس میخونی برو دکتر بهش بگو ک ی شهر دیگ زندگی میکنی و دانشجو هستی و این اتفاق افتاده تا ایشون برات ی دارو دیگ بنویسن اگ مشکلی نداری

نه عزیزم تا بدنت عادت نکرده قطع کن  چیزی نمیشه دیگه داروهای هورمونی رو بی اینکه آزمایش هورمو ...

ممنون ازت ترسیدم باز پریودم شدم دیشبم خوردم حتما دیگه نمی‌خورم ممنون واقعا 

بدون آزمایش های هورونی نباید این دارو رو بخوری دکترتو عوض کن عوارض داره

والا من بیمارستان دولتی هم رفتم دکتر  اول برام ازمایش هورمونی و کبد و همه چی نوشت بعد دید مشکلی ندارم قرص راکوتان داد،اونم ۷ ،۸ سال پیش تعجب میکنم از بعضی دکترای امروزی

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
والا من بیمارستان دولتی هم رفتم دکتر  اول برام ازمایش هورمونی و کبد و همه چی نوشت بعد دید مشکلی ...

فقط پول ویزیت براشون مهمه متاسفانه نه سلامتی بیمار

من خودن الان دچار خونریزی های بین پریودی شدم ۱۰ تا دکتر رفتم هر کدوم یه حرف متفاوت میزنن داروهای متفاوت میدن گیجم کردن خدا نگذره ازشون

اسیر شدم

دکتر دلسوز و وارد انگشت شماره

🟡🟠🔴
فقط پول ویزیت براشون مهمه متاسفانه نه سلامتی بیمار من خودن الان دچار خونریزی های بین پریودی شدم ۱۰ ...

عزیزم به نظرم باید یه سر طب سنتی هم برید ضرر نداره،منم بعد زایمان یه کم به هم ریختم امیدوارم چند ماه بگذره درست شه البته الان ۷ ماه میگذره

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
عزیزم به نظرم باید یه سر طب سنتی هم برید ضرر نداره،منم بعد زایمان یه کم به هم ریختم امیدوارم چند ماه ...

جایی رو میشناسی خوب باشه معرفی کن میرم عزیزم خسته شدم کم خونی شدید گرفتم

🟡🟠🔴
2706