2737
2734
عنوان

به نظرتون نامزدم بهم دروغ میگه ؟😞+ شات

| مشاهده متن کامل بحث + 7429 بازدید | 162 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂اگه از نظرت چیز مهمی نبود چرا فک کردی نفرینه 😊

والا نمی‌دونم من ازین مراحل رد شدم البته برام مهم نیس این چیزا . حالا میخوای بگی زمین گرده اینجور چیزا .من بدترش تو ای دنیا دیدم که دسته گل یا شاخه گل به نظرم در مورد خودم چیز کوچیکه . من اوایل ازدواجم بلاهایی سر خودم شوهرم اومد که جفتمون  خون گریه کردیم میگم کاش. دغدغه ماهم فقط یه شاخه گل بود . برات آرزوی خوشبختی دارم .

. اهل مناظره و اثبات . تاریخ خوان . نقاش
2731

حرف نامزدتان درسته به نظرم . شما هم به نظرم بهتره ناراحت حرف مردم نباشید مردم به هر حال حرف دارن . من خودم به شخصه واقعا برام مهم نیست حتی اگه ی آدامس هم بیاره اما از ته دل و وجودش باشه برام دنیا ارزش داره شاید با ی چیز بهتر طبیعتاً خیلیییی ذوق کنم و خوشحال شم اما برای هر چیزی که از طرف کسی که دوست دارن بگیرم عشق میکنم یا حداقل وانمود میکنم که خیلی دوستش دارم چون طرفم ممکنه ناراحت شه .

امیدوارم بهترینا براتون اتفاق بیوفته 🌸

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
حرف نامزدتان درسته به نظرم . شما هم به نظرم بهتره ناراحت حرف مردم نباشید مردم به هر حال حرف دارن . م ...

جلوی دیگران فرق داره تا تنهایی اگه تنها بودیم برام مهم نبود ولی وقتی همه برام گل آوردن خیلی زشته یدونه دست گرفته آورده 

هنرجوی ۱۶ سالم دسته گل گرفته بود آورده بود خیلی خجالت کشیدم واقعا. 

جلوی دیگران فرق داره تا تنهایی اگه تنها بودیم برام مهم نبود ولی وقتی همه برام گل آوردن خیلی زشته یدو ...

خوب حق داری یه جوری به نامزدت بگو که متوجه بشه اشتباه کرده

2740
جلوی دیگران فرق داره تا تنهایی اگه تنها بودیم برام مهم نبود ولی وقتی همه برام گل آوردن خیلی زشته یدو ...

درکتون میکنم ، موقعیت سختیه اینو متوجه ام ...

آخه ممکنه متوجه نبوده باشه یا مثل همین الان که گفتن مشکلی پیش اومده شاید هم خیلی مسایل دیگه . به نظرم همین که باهاشون صحبت کردید گفتید خوب بود چون دلیل گفتن بهتون و خب قطعا دفعه بعد حواسشون رو جمع میکنن و الان متوجه شدن.

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
خوب حق داری یه جوری به نامزدت بگو که متوجه بشه اشتباه کرده

گفتم دیشب دیگه بعد انقد سعی کرد توجیه کنه و بگه علاقه مهمه که منم گفتم ببخشید عزیزم که انقد پرتوقعم ناراحتت کردم 

درکتون میکنم ، موقعیت سختیه اینو متوجه ام ... آخه ممکنه متوجه نبوده باشه یا مثل همین الان که گفتن م ...

دفعه بعد ؟بعد چهار سال من نمایشگاه زدم دفعه بعدی که کسی نیس ببینه هزار تا گل هم بیاره دیگه ذوق نمیکنم

گفتم دیشب دیگه بعد انقد سعی کرد توجیه کنه و بگه علاقه مهمه که منم گفتم ببخشید عزیزم که انقد پرتوقعم ...

مرداد کلا همینن فقط در حال توجیه 😁😂😀راستی ببخش اگه ناراحتت کردم

سر خواستگاری هم دو تا شاخه گل اورد گفت همه جا بسته بود 

دروغ میگهههههه هیچ جا بسته نیست

۱۰۰۰ تا گل فروشی تو شهر هست

چی بسته بود اخه

اون اگخ ارزش قائل میشد دو سه روز زودتد یه مدل خوشگد سفارش میداد ....

الان اکثرا انلاین یا تو اینستا گل سفارش میدن خواهر کجای کاری اینا همه بهونه س 

دیگه از خاستگاری بالاتر داریم مگهههخهخه

کورد از سنندج
2706