2733
2734
عنوان

به نظرتون نامزدم بهم دروغ میگه ؟😞+ شات

| مشاهده متن کامل بحث + 7488 بازدید | 162 پست
ما دعوا نکردیم فقط من الان بهش گفتم ناراحت شدم برام یدونه گل گرفتی 

سعی کن بحثو کش ندی گلم فقط یه اشاره بکن اون دیگه به شعورخودش ربط داره درک کنه یا نه هرچقدم توبگی فایده نداره

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
سعی کن بحثو کش ندی گلم فقط یه اشاره بکن اون دیگه به شعورخودش ربط داره درک کنه یا نه هرچقدم توبگی فای ...

بحث مال دیشبه الان حس خودم خوب نیس 

حس میکنم از چشمم افتاده قلبم مرده انگار نمی‌دونم چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بحث مال دیشبه الان حس خودم خوب نیس  حس میکنم از چشمم افتاده قلبم مرده انگار نمی‌دونم چیکار کنم ...

بیخیال خاهر زیادی رو مردا حساب کردی حالا انشالله وارد زندکی میشی میبینی دل بستن به مرد اشتباهه باید سرت تو کار خودت باشه و زیاد درگیر کارای شوهرنباشی وگرنه اعصابت داغون میشه.همشونم همینن

بیخیال خاهر زیادی رو مردا حساب کردی حالا انشالله وارد زندکی میشی میبینی دل بستن به مرد اشتباهه باید ...

همشون همین نیستن 

فامیلمون همزمان با من نمایشگاه زد شوهرش براش یه جام گل بزرگ خریده بود گذاشته بودن دم در نمایشگاه 

تازه اونا دوتا بچه دارن و چند ساله ازدواج کردن 

یاد اون میوفتم بیشتر قلبم میگیره 

2731
کاش عقلم می‌رسید دیشب بهش میگفتم چرا ده تا نگرفتی  منم همین فکر و میکردم دیشب که فک نمی‌کرده ب ...

به نظرم اینایی که میگن مهم نیته و محبتشه، اینارو ولش کن.

به همینا بگو سر سفره جای ده لقمه یه لقمه غذا بخور، مهم نیته، پاره ت میکنن.

همون یه شاخه گل هم یه نیتی پشتش بوده اونم  اینکه همین بسشه، کافیشه. میخواد بریزه دور دیگه.

خوب کردی بهش گفتی

من جای تو بودم، یه کادو‌ خیلی گرون و شیک، واسه خودم میخریدم و بهش نشون میدادم و‌میگفتم اینو واسه خودم خریدم برای تشکر از خودم بابت این همه تلاشی که کردم و خستگی خودمو دربیارم.

من اکسم واسه تولدم چیز قابل داری نخرید، بهم کفت چی میخوای بهش یه گردنبند نشون دادم گفتم این، نخرید. خودم هفته بعدش رفتم خریدم انداختم گردنم. وقتی دید گفتم خودم بزرگترین حامی خودمم. تو نباشی مهم نیست، مهم خودمم که هستم.

بهش نشون بده نیازمند‌گل نیستی، اون‌گل ارزش خودشو نشون میده، که ارزش ایشون یه شاخه رزه.

سر خواستگاری هم دو تا شاخه گل اورد گفت همه جا بسته بود 

چی بگم حرکتش زیاد جالب نیس ببین چرا این کار میکنه تو خرج کردن همه چیز اینطور 

والا من همسرم از دید اطرافیان میگن خسیس ولی شب خاستگاری بهترین دست گل با انتخاب خودم اوردن

همشون همین نیستن  فامیلمون همزمان با من نمایشگاه زد شوهرش براش یه جام گل بزرگ خریده بود گذاشته ...

ظاهرو نبین اوناهم یجاهای دیگه یه سری مسائل دیگه دارن واز کجا میدونی زنه سیاست بلد نبوده ک با سیاست تونسته شوهرشو به راه بیاره.من بعداز چندسال زندگی تجربمو بهت گفتم .زیاد نباید درگیر شوهرباشی خوشیهاوناراحتیهاتو به شوهر گره نزن.من مورد میشناسم برا زنش ماشین خریده خیلی تو جمع محبتم میکنه ولی سابقه خیانت داره وچشم چرونه مث شوهرخاهرشوهرم .

الان دیدم که آقا هستی  لطفاً این تاپیک من یادت باشه بعدا برای زنت اینکارو نکنی خیلی هم مهمه یک ...

چشم حتما

انصافا خیلی چیزا یادم گرفتم میدونستم خانما چجوری باید باهاشون رفتار کنی ولی وقتی اومدم اینجا چیزای بیشتری یاد گرفتم

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
همشون همین نیستن  فامیلمون همزمان با من نمایشگاه زد شوهرش براش یه جام گل بزرگ خریده بود گذاشته ...

سلام  من دیشب تاپیک رو خوندم خوابم برد یادم رفت بهت پیام بدم عزیز من ۱۵ ساله متاهلم ،چیزی که من متوجه شدم ایشون به زبان ما قاباخ دان گلمیش لیک یعنی دست پیش رو میگیره یعنی به جای اینکه بگه حق با توعه هزار تا دلیل آورد که تو رو مقصر کنه ، حواست به این نکته باشه ، اینجور آدما همینن خودش باید دلش بخواد بخره وگرنه ...

ببین من خودمم مثل شما هستم حساسیتم زیاده ولی بیخودی رو چیزی حساس نمیشم البته به درجه اهمیت اون آدم هم بستگی داره که چقدر برام مهمه 

مثلا بگم همسر من برام عیدی نگرفت ناراحتم نشدم و شرایطش رو درک کردم چون واقعا نداشت ولی اگه داشت و نمی‌کرد من ناراحت میشدم از خانوادش هم انتظاری ندارم گرچه برای عروسای دیگه همه جوره خرج کردن و سرویس‌های آنچنانی گرفتن

به خودم گفتم اونا عروسای دهه هشتاد و نود بودن و شرایط فرق می‌کرد مهم شوهرمه بخوام سر اینجور چیزا اعصابمو خرد کنم که باید فاتحه زندگیمو بخونم

شما هم عزیزم بیشترین اهمیت رو بذار رو زندگی و اهداف خودت نه آدما برات اصلا مهم نباشه کی چی میگه یه درصد فکر کن طرف اصلا منظور بدی نداره اینجوری هم خودت حس بهتری داری هم دیگران 

به نظرم اینایی که میگن مهم نیته و محبتشه، اینارو ولش کن. به همینا بگو سر سفره جای ده لقمه یه لقمه غ ...

همینه که از رل تبدیل به اکس کردیش.مردا زیاد از زن خود مختار خوششون نمیاد

همینه که از رل تبدیل به اکس کردیش.مردا زیاد از زن خود مختار خوششون نمیاد

روزی هزار بار میگم خداروشکر که اکس شد. الان کسی رو‌دارم که از هر لحاظ میلیون بار بهتر از اکسمه. عشق و محبت و دست و‌دل بازیش قابل مقایسه نیست.