2733
2734
عنوان

به نظرتون نامزدم بهم دروغ میگه ؟😞+ شات

| مشاهده متن کامل بحث + 7553 بازدید | 162 پست

هردوتون حق دارین. مسئله ای نیست که بخوای بخاطرش باهاش قهر کنی. دیگه زیاد کشش نده

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سر خواستگاری هم دو تا شاخه گل اورد گفت همه جا بسته بود 

همین که مطرح کردی خیلی خوبه آفدین بعدش دیگه با خودشه

فکر نکنم تکرار کنه

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱 کاربر قدیمی ام
2731

آدم دقیقه نودیه همه کارا رو میزاره آخر، ربطی به عشق و علاقش نداره

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
همین که مطرح کردی خیلی خوبه آفدین بعدش دیگه با خودشه فکر نکنم تکرار کنه

آخه خواستگاری هم دو تا گل اورد بعد خودش گفت همه جا بسته بود ببخشید دیگه گل نداشت 

بعد چون من ازش خوشم اومد بهش گفتم سری بعد گل خوب بیار که بابام فک نکنه خسیسی وگرنه بار دومش هم میخواست هیچی نیاره ینی از اون موقع تا حالا درس نگرفته ؟

به نظرم براش مهمی که اینهمه توضیح میده ،ادمی که بخواد از سرش باز کنه میگه از خداتم باشه بعد جواب اس ندادنت باز اومدم نمایشگاه یک شاخه گل هم از سرت زیادیه ....مثال زدم عزیزم 

تو همه چیو یکطرفه میبینی و توقعاتت زیاده ...فقط به این فکر میکنی که دیگران چه فکری میکنن...توام میتونستی پیامشو دیدی همونجا بگی ممنون عشقم مگه چقدر زمانت رو میبرد ....بعدشم شاید نتونسته بره یه گل فروشی دیگه ،شاید پول نداشته شاید گفته برم بگردم یه گلفروشی دیگه دیر برسم نمایشگاه ....مهم اینه برات ارزش قایل شده و براش مهمی که اینهمه تقلا می‌کنه تو رو توجیه کنه ...زندگی رو زهر نکنین به همدیگه

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

باید غیر مستقیم میگفتی که کارش غلطه اینجوری بیشتر تو رو بدهکار نشون میده

به عینکی ها احترام بزارین اونا واسه دیدن شما خرج میکنن🤗👓                                                          لبیک یا الاقصی 🇵🇸❤🇮🇷
آخه خواستگاری هم دو تا گل اورد بعد خودش گفت همه جا بسته بود ببخشید دیگه گل نداشت  بعد چون من ا ...

چی بگم‌‌‌... اینم یادش بیاررر

به نظرم براش مهمی که اینهمه توضیح میده ،ادمی که بخواد از سرش باز کنه میگه از خداتم باشه بعد جواب اس ...

تو اینستا پیام داده بود منم نمایشگاه داشتم کل روز مشغول تابلو زدن و کارا بودیم همین الان پاهام درد می‌کنه انقد راه رفتم پیام یه بار یادم رفت جواب بدم ولی اون چند وقته می‌دونه من نمایشگاه دارم 

شاید با گل مشکل داره ،بعضیا پول حیف کردن میبینن.

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
به نظرم براش مهمی که اینهمه توضیح میده ،ادمی که بخواد از سرش باز کنه میگه از خداتم باشه بعد جواب اس ...

اینم راست میگه اسیییی

به نظر من نمیپیچونه من خودم به شخصه اندازه ی کادو برام مهم نیست  نظر دیگرانم در مورد خودمون ب ...

خب پس اگه از نظرش کادو مهم نیس اندازش داره منو میپیچونه 

چون گفت به مامانم گفتم سفارش بده یکشنبه بیارم اگه مهم نیس از نظرش چرا سفارش داده 

2706