2733
2739

داستانه دختر عمومه 

مال چند وقت پیشه این موضوع اما امشب فهمیدم 😐

داستان از این قراره که ایشون یدونه خواستگار داشت 

پسره تو نوجوونیش پدرشو از دست داده بود 

سر این موضوع مریضی عصبی میگیره و یه اکنه شدید میگیره💔

💗F in L with A

سلام

لطفا اگه براتون مقدوره برا شادی روح مادری که بعد سالها امشب جگر گوشش رو اون دنیا بغل میکنه صلوات یا فاتحه بفرستید

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

خب😐😮😮🙃

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هر چند که هنوز کامل نخوندم داستان تون رو.ولی ظاهر خیلی مهم به دل بشینه.

پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
2740

پسره واقعا ظاهرا پسر خوب و مودبیه 

من از رابطه شون مطلع بودم تا حدودی 

دختر عموم حسش بهش کاملا اوکی بود 

ولی یه روز عکسشو نشون دوستش میده و میگه یه مشت ارزن پرت کنی تو صورتش یدونش زمین نمیوفته😑😐

از اون روز دختر عموم حسش بهش عوض شد 

حتی خیانت میکرد 

💗F in L with A
میخوای جا جوش خواستگار دختر عمتم ببریم پربازدید بگو تعارف نکن

نه راستش برام مهم نیست تاپیک پربازدیک دارم 😂😂😂

فقط خیلی وقته داستان نخوندم اینجا خواستم بگم 

الان دست به آب بودم

💗F in L with A
2706