2733
2734
عنوان

رد کردن خواستگار بخاطر جای جوش😐 بیاید تعریف کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 44 پست

استارتر از ساعت۱۲:۴۸ دقیقه تایپیک زدی.الان دقیقا ۲۲ دقیقه هست. چرا این همه طولش میدی؟

خون بعضی آدما از وجود خودشون هم پر برکت  ترهست.برای شادی روح رئیس جمهورِ شهید لطفا یدونه صلوات بفرستین.                                                               پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه:هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست.💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خلاصه پسره با اینکه دختر عموم راضی نیوده میاد خواستگاری دختر عموی دیگم میگفت حتی میخواست چایی نبره ...

حالا دختر عموم نمیخواد باهاش ازدواج کنه 

خانوادشم راضیه 

واقعا خدا به بفضیا شانس میده مادرشوهرش دیدم زنگ زده بهش 

فقط کم مونده بیاد دم در یه بوسشم کنه بگه از پشت گوشی نمیشه 

💗F in L with A
استارتر از ساعت۱۲:۴۸ دقیقه تایپیک زدی.الان دقیقا ۲۲ دقیقه هست. چرا این همه طولش میدی؟

معذزت میخوام یهویی تاپیک اون خانومی که عمه ش خودسوزی کرده بودو دیدم یهو فکرم پرید 

💗F in L with A
2731
معذزت میخوام یهویی تاپیک اون خانومی که عمه ش خودسوزی کرده بودو دیدم یهو فکرم پرید 

بله. لطفا به فکر وقتی که ما براتون می‌زاریم هم باشین.

خون بعضی آدما از وجود خودشون هم پر برکت  ترهست.برای شادی روح رئیس جمهورِ شهید لطفا یدونه صلوات بفرستین.                                                               پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه:هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست.💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶

امشب مامانش زنگ زد گفت دو روز میخواد بیاد پیشت 

این خانواده باز میخوان بیان 

باهاش حرف بزن این دختر از خر شیطون بیاد پایین 

خانواده عموم حیران پول پسره شدن 

تازه زن عموم میگفت این پسره خوبه ارومه بخدا کسی نمیتونه نگینو تحمل کنه دوروز😐😑

هر شب یه دور کتکش میزنه بعد میزاره بخوابه 

💗F in L with A

حالا فردا صبح دختر عموم میاد اینجا پیش من 

( با همسرم یه شهر دیگه زندگی میکنیم)

میخوام بگم که مشکل ظاهری که هرچند بنظرم مشکل نیست و حل میشه، قابل حل شدنه

کلی روش های درمانی هست 

من به این فکر میکنم چرا پسره فکر نکرده که با سابسیژن یا تکنیکای دیگه این اسکارارو کمترش کنه 

خب به هرحال بهبود زیبایی بد نیست که 

💗F in L with A
حالا فردا صبح دختر عموم میاد اینجا پیش من  ( با همسرم یه شهر دیگه زندگی میکنیم) میخوام بگم که ...

چون مردا تو این چیزها نیستن. من یه بافت اسکار بالای ابرو اون گوشه داشتم . شوهرم تا چند سال ندید تا خودم بهش گفتم

حالا کاش با شوهرم بتونیم کمکش کنیم تصمیم درستی بگیره 

امیدوارم اگه به درد هم نمیخورن همین جای جوش از یه شر بزرگ دورشون کنه 

فردا شب میام نتیجه صحبتهامو میگم بهتون نینیا💙

💗F in L with A
خب به نفع پسره شد از این موجود راحت شد

والا نمیدانم 

دخترعموم واقعا سرزبون داره 

هیچوقت جرات نداشتم دعوا کنم باهاش😂😂 چون بد دهنم هست 

ولی خب منطقا نمیشه دوتا ادم که یه سری اخللق مثل هم دارن باهم ازدواج کنن تو اکثر مواقع باهم نمیسازن 

من خودم با شوهرم جفتمون لجبازیم 

واقعا سر لجبازی دعواهامون بزرگ میشه 

یا هردوتامون وقتی عصبی میشیم رد میدیم 

ولی اگه من یا اون یکیمون منطقی تر بود تو عصبانیت کمتر کش پیدا میکرد 

💗F in L with A
2706