2737
2739

چطوری جواب خانواده ی شوهرتونو میدین هر وقت میگن ایشالا بچه ت و فلان‌ من خیلیییی بهم برمیخوره به هم میریزم مخصوصا وقتی مادرشوهرم میگه دلم میخاد جواب بدم الان تو زندگی داریم پاره میشیم به هیچ جاتون نیست هیچی از جوونیمون نفهمیدیم یه توله پس بندازیم اونو بدبخت کنیم خودمون بدبخت تر بشیم؟ چطوری هیچ درکی ندارن از ما جدا دلم خووونه تازه من سنی ندارم به خدا هنوز ۲۷ سالم نشده نه خونه داریم نه درامد قانع کننده من هر شب میخابم به امید بیدار نشدن اینا میگن ایشالا بچه ت...

با خانواده همسرم ارتباطی نداریم 

کسی هم بگه مثلا چرا بچه نمیارید یا بچه نمیخواین میگم فعلا تصمیمون اینه 

همینقدر خلاصه 

اونا هم دیگه ادامه نمیدن

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

ما هم همین وضعیم 

من که جواب نمیدم نشنیده میگیرم حوصله دهن به دهن گذاشتن ندارم

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
با خانواده همسرم ارتباطی نداریم  کسی هم بگه مثلا چرا بچه نمیارید یا بچه نمیخواین میگم فعلا تصم ...

پس فرهنگشون بالاس من صد بار به مادرشوهرم گفتم حالا حالاها نمیخام اینقدر نگین باز مقاومت میکنه

خب عزیزم چیزی نگو و یه لبخند ساده بزن.سخت نگیر همه ک باب میل ما نیستن سعی کن اهمیتی ندی و از یه گوش بشنوی و از یه گوش دیگه در بیاری. اگرم خیلییییی فشار اوردن بگو مادرجون فعلا ما شرایط بچه دار شدن رو نداریم ایشالله به موقعش

2738

من 7 ماهه اومدم خونه خودم.. همه می پرسن ... از فامیلا بگیر تا بزرگ و کوچیک.. به همشون گفتم ایشالا به وقتش فعلا منو همسرم قصد بچه دار شدن نداریم.. تازه سنمم کمه.. 😑😑

همینه که همیشه همینه.. :)بِه دِل نَگیرین.. میگیرینَم بِگیرین🕸️
پس فرهنگشون بالاس من صد بار به مادرشوهرم گفتم حالا حالاها نمیخام اینقدر نگین باز مقاومت میکنه

ولشون کن 

بار بعد گفتن بخند بگو مامان جون(هر چیزی که میگی بهشون)من که چند بار گفتم بهتون حالا وقت هست 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
با این دیدگاه خوب مجردی بهتر نبود. دور ازجان خداوند بهترین نعمتش عمر هست 

نه عزیزم مجردی بهتر نبود واسه من الان از زندگی مجردیم راضی ترم منتها بچه نمیخام هنوز به اون آسایش روحی نرسیدم که بتونم بچه بزرگ کنم

با این دیدگاه خوب مجردی بهتر نبود. دور ازجان خداوند بهترین نعمتش عمر هست 

به خاطر بچه ادم ازدواج میکنه؟!

من که خودم خیلی دوس دارم بچه دار بشم اماهنوز خدا نخواسته وقتی میگن بچه بیار باید ب دروغ بگم نمیخوام اوناهم هی نصیحت کنن و این چقدر غم انگیزه

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 الهی به امیدتو ۱۴۰۳/۳/۱۶ روز تولدمه امسال بهترین هدیه ی تولدو خدا به من داد وقتی فهمیدم توی دلم دلبری لونه کرده😍 شاید دوقلو باشه اخه چند تا فولیکول داشتم من از خدا کم نمیخوام بچه میخوام دوقلو میخوام صحیح و سالم  تاروز تولدم امضای من ب حقیقت تبدیل میشه منم مادر میشم انتظارم تموم میشه خدایاشکرت 

ما خیلی وقته ازدواج کردیم 

خونه خوب ماشین خارجی خوب هم داریم 

درآمد مون هم خوبه ولی فعلا بچه نمیخوایم 

ولی چیزی نمیگن 

همسر من اجازه دخالت به کسی نمیده  

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
2706