2733
2734
عنوان

اونایی که بالای دو ساله ازدواج کردن و بچه نمیخان بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 187 بازدید | 20 پست

منم دوسال اول نخواستم خاتواده شوهرم ک چیزی نگفتن اما فامیل واشنا میپرسیدن میگفتم زوده یا نمیخام بعد پشت سرم میگفتن نمیشه

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
من که خودم خیلی دوس دارم بچه دار بشم اماهنوز خدا نخواسته وقتی میگن بچه بیار باید ب دروغ بگم نمیخوام ...

دقیقا من با این که نمیخام استرس گرفتم نکنه بچه دار نشم... همشم فکر میکنم چرا احتمال نمیدن کسی میخاد و نمیشه و دلش میشکنه. عزیزم ایشالا خدا بهت نی نی میده الان علم خیلی پیشرفت کرده ایمان داشته باش به علم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا من با این که نمیخام استرس گرفتم نکنه بچه دار نشم... همشم فکر میکنم چرا احتمال نمیدن کسی میخاد ...

انشالله چن وقتع ازدواج کردی؟؟ یه سونو برو خیالت راحت بشه

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 الهی به امیدتو ۱۴۰۳/۳/۱۶ روز تولدمه امسال بهترین هدیه ی تولدو خدا به من داد وقتی فهمیدم توی دلم دلبری لونه کرده😍 شاید دوقلو باشه اخه چند تا فولیکول داشتم من از خدا کم نمیخوام بچه میخوام دوقلو میخوام صحیح و سالم  تاروز تولدم امضای من ب حقیقت تبدیل میشه منم مادر میشم انتظارم تموم میشه خدایاشکرت امشب ۱۴ روز امپول hcgمیگذره هنوز بی بی چک نزدم چون میترسم از منفی شدنش نمیدونم دارمت یانه ولی من هرشب باهات حرف میزنم کاش خدا تورو به من بده  روز تولد امام رضا بی بی چک مثبت شد خداروشکر خودت مواظب تودلی باشه ممنون ازت واقعا عاشقتم خدا خدایا تورو به دو دست بریده ابالفضل قسم میدم قلب بچه ام تشکیل بشه بزودی ممنونم ازت 😍
2731
این که هر شب آرزوی مرگ کنه خوب نیست

عمق مشکلاتش رو داره نشون میده!

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)