2737
2739
عنوان

دروغه شما چرا باور میکنید😐

1400 بازدید | 57 پست

ببینید دخترا

چطور ی بچه 4 ساله هیچی نخوره 5 روز صحیح و سالم هم باشه  

واقعا سواله برام!!!!!

دستشویی و بقیه چیزا چی؟؟؟
چطور ی بچه 200 متر راه میره؟

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

حاجی آخه دزدیده شدن اون بچه چه سودی براشون داره که آخه بخوان دروغ بگن😂

این راهی که دارم میرم تهش قشنگه👌🏻💫 همونی بشو که بهت گفتن نمیتونی ☺️💥 هیچوقت اجازه نده دیگران پاشونو روی آرزوهات بذارن🌈🌟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا بس کنید دیگه وا

مهم الان سالم بودنشه

چقدر دنبال حاشیه هستید

تخمه و سبزی بیارم مشغول شید

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2742
200 متر چیزی نیس که 4 سالم بود با بچه های کوچه میرفتم دوتا محل اونورتر😂

شایدم کیلومتر بوده نمیدونم  ولی خداییش من خودم یک ساعت چیزی نخورم فاتحه ام خوندس 

حالا این 4یا5روز هیچی نخوره

پشماااااااام

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...
2740
حاجی آخه دزدیده شدن اون بچه چه سودی براشون داره که آخه بخوان دروغ بگن😂

شاید دشمنی چیزی داشتن سید  ما که از زندگیشون خبر نداریم

شاید دشمنی چیزی داشتن سید    ما که از زندگیشون خبر نداریم

چه دشمن مهربونی داشته😂

این راهی که دارم میرم تهش قشنگه👌🏻💫 همونی بشو که بهت گفتن نمیتونی ☺️💥 هیچوقت اجازه نده دیگران پاشونو روی آرزوهات بذارن🌈🌟
بابا بس کنید دیگه وا مهم الان سالم بودنشه چقدر دنبال حاشیه هستید تخمه و سبزی بیارم مشغول شید

بیار بیار 

ولی همزمان با هم نمیشه هم سبزی پاک کنیم هم تخمه بخوریم    

بیار بیار  ولی همزمان با هم نمیشه هم سبزی پاک کنیم هم تخمه بخوریم      

ببخشید تند رفتم همزمان داشتم با مامانم بحث میکردم 😂😂

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
۲۰۰ متر یا کیلومتر  احساس میکنم جنا بردنش  دلیل دروغنشون چی می‌تونه باشع

جن مگه واقعیه؟

اون همه آدم برا دروغ میدویدن؟ خوب حتما دزدیدنش بعد دیدن همه دنبالشن  ولش کردن

ما اینجا تو بطن حادثه بودیم 

اولین بار نیست اینجا کسی گم میشه 

منطقه طبیعت طوریه که اگه مواطب نباشی گم میشی 

برادر شوهرم با ۵۰ سالن یه بار گم شدن 

اون دختر واقعا گم شده بود و پیدا شد 

فرص دزدیده شدن پلیس حتما میفهمه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706