2733
2734
عنوان

دروغه شما چرا باور میکنید😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1411 بازدید | 57 پست
خدایی ک قادره از هیچی ی انسان خلق کنه ...خدای ک قادره هفت آسمون و سیاره هارو منظومه هارو ...خلق کنه. ...

درسته ولی گلم اگه بخوای از لحاظ پزشکی ببینی غیرممکنه

رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو در اوردم…🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دشمنم دشمنای مردم       ما ی فوش میدیم تو دعواها قضیه رو حل میکنیم

دقیقا😁

این راهی که دارم میرم تهش قشنگه👌🏻💫 همونی بشو که بهت گفتن نمیتونی ☺️💥 هیچوقت اجازه نده دیگران پاشونو روی آرزوهات بذارن🌈🌟
2731
اون همه آدم برا دروغ میدویدن؟ خوب حتما دزدیدنش بعد دیدن همه دنبالشن  ولش کردن

کسی که بخاد بدزده میدزده به این چیزاشم کار نداره

ادم بزرگو بااون هیکل میدزدن میبرن تیکه تیکه میکنن 

بعد فک کردین دزد به بچه۳سال و نیمه رحم میکنه

درضمن اکثر کسایی که دزدیده شدن و یا گم شدن به خصوص بچه ها

گروه زیادی ادم برای پیدا کردنشون تلاش کردن ولی هیچ اثری ازشون پیدا نکردن و محو شدن

هرکی گم شه طبیعتا دنبالش میگردن

دزد انقد احمق نیست بدزده بعد بگه وااااای همه دنبالشن ببرم بزارم سرجاش

بیار بیار  ولی همزمان با هم نمیشه هم سبزی پاک کنیم هم تخمه بخوریم      

میخوای به منم بگی جریان چیه

....جایی دورتر از خودم ایستاده‌ام،به تماشای کسی که جای من زندگی می‌کندچه بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی...╭━═━⊰✹♡✹⊱━═━╮   @zaneh_emroozi╰━═━⊰❀♡❀⊱━═━╯
مگه میشه بچه ب این سن شبا تنها والا من بودم میمردم ازترس

موارد دیگه هم دیدیم ما

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

راه رفتنش طبیعیه

اما اینکه ۴_۵روز ی بچه ۴ ساله چجوری گشنه زنده مونده ادم‌بزرگ تحملش بیشترع زنده نمیمونه والا بچه 

بعدم از ترس باید سکته کنه خدا نکردع 

مشکوکه خیلی قضیع مشکوکیع 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

باشه باورنمی کنیم نزن

https://mastura.ir/?invite=FKfQ4VAgqmحجاب از نظر ائمه علیهم السلام: *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند! *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳) *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱) *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹) من به آدمهای بد زندگیم یه تشکربزر گ بدهکارم اونا بهم یاد دادن عاشق خودم باشم
درسته ولی گلم اگه بخوای از لحاظ پزشکی ببینی غیرممکنه

بنظر شما پزشکی معقوله یا علم و ایمان ب خدا؟!؟!!

عزیزجان همیشه علم پزشکی جواب صد درصدی نیس...این همه روزانه معجزه رخ میده..معجزه ک نباید حتما خیلی غریبه باشه..همینک هرروز  روز میشه بعدش شب....

یه بچه معذرت میخام از ی ذره آب کثیف بوجود میاد و میشه نطفه و بعدش گوشت و مو واستخوان و.....همه چی تشکیل میشه...

این همه بیمار شفا میگیرن همونایی ک همین علم پزشکی جواب رد داده بود بهشون...

خدایی که داریم خیلی توانمند و تواناتر از این حرفاس🌹🙂

بااحترام این اکانت دست سه تا دوست صمیمیه❤️🌿
میخوای به منم بگی جریان چیه

ی بچه توی جنگل 4 روز گم میشه 

همه دنبالش میگردن پیداش نمیکنن 

روز پنجم توی جنگل پیداش میکنن صحیح سالم

رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو در اوردم…🤍
خودت کلاله ای هستی؟

کنار کلاله با کلاله یک ربع فاصله داریم 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706