2737
2734

چه همه تاپیک یسنا پیدا شد 😑😑😑

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چه همه تاپیک یسنا پیدا شد 😑😑😑

تا پاره مون نکنن دیگه ول نمیکنن

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞

بنظر من دزدیده شده بوده اونم توسط یه زن چون به بچه بد نگذشته اصلا شبیه بچع ای که 4روز گرسنه و تشنه مونده باشه یا ترسیده باشه نیست احتمالا توسط کسی که بچه نداشته دزدیده شده و وقتی طرف دیده خیلی شلوغ شده و همه فهمیدن برگردوندتش سرجاش اگر بچه شبا تو صحرا مونده بود یا حیوونی برده بودش یا کسی دزدیده بود اذیتش کرده بود شروع میکرد به گریه مادرشو بغل میکرد ولی این بچه حالش خوب بود خدارشکر

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
2740
بنظر من دزدیده شده بوده اونم توسط یه زن چون به بچه بد نگذشته اصلا شبیه بچع ای که 4روز گرسنه و تشنه م ...

در هر صورت خداروشکر که پیدا شد سالم 

این دنیا کلی بهم بدهکاره..💵🚙👗
تا پاره مون نکنن دیگه ول نمیکنن

اره بخدا 😂😂😂

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
در هر صورت خداروشکر که پیدا شد سالم 

اره واقعا من خواب بودم بیدارشدم دیدم کانالا اعلام کردن پیداشده گریم گرفت از خوشحالی

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
2706